با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Attorney 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Attorney 2021 علیرغم اینکه «وکیل دادگستری» یک تریلر با بودجه بالا است، در زمان نگارش حتی یک صفحه IMDB هم ندارد. منتشر شده در 8 اکتبر در هنگ کنگ، ناشناس بودن آن دست کم عجیب است. مهمتر از آن، مایه شرمساری واقعی است زیرا فیلم وونگ کواک فای یک درام دادگاه بالاتر از حد متوسط است و علاوه بر آن خیلی بیشتر، اگرچه احتمالاً زیر نظر اکثر مردم می رود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-attorney-2021/

The Attorney (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم The Attorney 2021 وکیلی که مدت‌هاست اجازه داده است که بی‌تفاوتی زندگی حرفه‌ای‌اش را تحت الشعاع قرار دهد، در پرونده دیگری بر علیه رقیب جوان و آرمان‌گرا پیروز می‌شود. اولی در مواجهه با آن متوجه می شود که چقدر از وکیل مبارزه با جنایت که زمانی از افراد ضعیف و بی گناه دفاع می کرد فاصله گرفته است. اکنون او چیزی بیش از یک شیل شرکتی نیست.

با این حال، فرصت رستگاری با پرونده ای به ظاهر غیرقابل برنده پیش می آید که در آن مرد جوانی به قتل یکی از ثروتمندترین سرمایه گذاران کشور متهم می شود. به نظر می رسد که این پرونده باز و بسته است، اما مادربزرگ متهم حاضر نمی شود موضوع را به پایان برساند و پس از کمک گرفتن از ساده لوح تر از دو رقیب، اکنون متوجه می شود که پرونده خود توسط وکیل مشهور بررسی می شود. متهم و تیم دفاعی اش با فساد، تهدید و رسوایی ملی روبرو می شوند که تهدید به دامن زدن به پرونده می شود.

موضوع مدافع حقوقی مرده که درگیر یک پرونده رستگاری می‌شود، در طول سال‌ها، به ویژه در فیلم «حکم» ساخته پل نیومن در سال 1982، موضوع مورد بررسی سینما بوده است. با این حال، زمانی که به خوبی انجام شود، آشنایی با مواد کمتر از اجرا مشکل ساز است، همانطور که بازدیدهای قبلی نشان داده است. خوشبختانه، «وکیل» بار دیگر ثابت می‌کند که چقدر می‌توان این کار را با موفقیت انجام داد، و به طرز ماهرانه‌ای عناصر ژانر و هیجان‌ها را متعادل می‌کند تا کلیتی کاملاً رضایت‌بخش ایجاد کند.

The Attorney - Rotten Tomatoes

زیرنویس The Attorney 2021 “وکیل” به آرامی و متفکرانه شروع می شود. شخصیت‌ها معرفی شده‌اند و به نظر می‌رسد تفاوت چندانی با اصلی‌ترین ژانر ندارند، هر چند که فیلمبرداری خوبی داشته باشد. با این حال، فیلم وونگ کواک فای یک فیلم هیجان‌انگیز است که چیزهای جالبی در مورد پول، امتیازات و سیستم حقوقی برای گفتن دارد، در حالی که هرگز با موعظه مواجه نمی‌شود.

پیچش‌های پایانی تهدید می‌کنند که به طرز ناشیانه‌ای مدیریت شوند، اما فاش شدن بزرگ نتیجه‌ای کاملاً رضایت‌بخش برای فیلم است. الکس به عنوان شخصیت همنام عالی است در حالی که لای کای چی (در آخرین نقشش)، کنت تسانگ و پاتریک تام پشتیبانی خوبی ارائه می دهند. به خصوص تام به نظر می رسد اخیراً از یک رنسانس سینمایی لذت می برد و این قطعاً چیز بدی نیست.

Watch The Attorney | Netflix

وونگ کواک فای فیلمی با کیفیت با «وکیل» به ما داده است، فیلمی هیجان‌انگیز دادگاهی که شایسته جایگاهی در میان هم‌عصران برجسته‌تر خود است. و یک فیلم نهایی مناسب برای مرحوم لای کای چی.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها