با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Brightest Roof in the Universe 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Brightest Roof in the Universe 2020 میچیهیتو فوجی از زمانی که در سال 2012 برای اولین بار به صحنه آمد تقریبا هر سال یک فیلم – گاهی دو و گاهی حتی سه – کارگردانی کرده است. فیلم نیمه فانتزی او در سال ۲۰۲۰ «روشن‌ترین سقف در جهان» (بر اساس رمان «اوچو د ایچیبان آکاروی یان» نوشته توموسو نوناکا) تلاش می‌کند در جشنواره فیلم ژاپنی تورنتو امسال موجی بسازد. واضح است که هر چقدر هم کارگردانی پرکار هستند، فکر می کنید که کمیت خروجی فوجی ممکن است مانع از کیفیت آنها شود. با این حال، اگر این داستان شیرین در مورد یک نوجوان بی دست و پا که عشق و آسیب گذشته را با کمک یک مادربزرگ اسکوتر سوار اسرارآمیز هدایت می کند، نشانه ای باشد، فوجی و ما چیزی برای نگرانی نداریم.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-brightest-roof-in-the-universe-2020/

The Brightest Roof in the Universe | Full Japanese Romantic Movie [ENG SUB] - YouTube

داستان، سوبامه، دختر 14 ساله‌ای را دنبال می‌کند که مرتباً از پشت بام کلاس خوشنویسی‌اش استفاده می‌کند تا از آشفتگی زندگی‌اش آرامش پیدا کند. برای اولین بار، او به دنبال تورو، همسایه بانجوی باحال خود است که به تازگی (و متأسفانه) یک نامه عاشقانه برای تولدش فرستاده است. او رابطه صمیمانه و صمیمی با پدر و نامادری خود دارد، اگرچه خبر بارداری دومی او را به خاطر فکر از دست دادن زندگی خانوادگی بتهای خود پر از اضطراب می کند. در طی یک فرار به پشت بام، او با یک مادربزرگ ناقص و پر زرق و برق – با نام مستعار هوشی باآ – که در پشت بام ها می رقصد و به نظر می رسد فقط تسوبام می تواند او را ببیند، استقبال می کند. همانطور که ملاقات آنها بیشتر می شود، دوستی بین دو زن در انتهای طیف زندگی شکل می گیرد.

از بسیاری جهات، “روشن ترین سقف در جهان” من را به یاد یک فیلم گیبلی می اندازد، جمله ای که، مطمئن باشید، تقریباً فقط می تواند به عنوان یک تعریف و تمجید بیان شود. قهرمان نوجوان خجالتی اما حیله گر، عناصر سوررئالیسم، فانتزی، و هوس در میان موضوعات پایه ای اضطراب یک زن جوان؛ شاید کمی بدتر از آن باشد که از نظر کیفیت با پیچیدگی‌های ظریف فیلم‌هایی مانند «نجوای قلب» یا «فقط دیروز» موازی شود، اما منبع اصلی لذت من از تماشای آن از همان مهربان و شیرین نشأت می‌گیرد. مدیریت مضامین واقعی و مرتبط نوجوان. درست مانند یک فیلم گیبلی، کارگردان فوجی با امیدها، ترس‌ها و مشکلات قهرمان جوانش با همان وزن احساسی رفتار می‌کند که خود شخصیت آن‌ها را به دوش می‌کشد، در حالی که لحن امیدوارکننده‌ای را حفظ می‌کند که هرگز از این واقعیت غافل نمی‌شود که اینها بسیار بی‌گناه هستند و در با توجه به عشق اول، مشکلات نوستالژیک که در کودکی طبیعی است.

Main trailer for movie “The Brightest Roof in the Universe” | AsianWiki Blog

البته، ما به‌عنوان مخاطب می‌دانیم که علاقه‌مند شدن به دبیرستان، در نگاهی به گذشته، واقعاً چیزی برای از دست دادن خواب نیست، یا اینکه یکی از اعضای جدید خانواده که در حال جوان شدن هستند، فوراً نشانه ترک شدنشان نیست. ما (اکنون) بهتر می دانیم، اما تسوبام این کار را نمی کند و فوجی با موفقیت تمام همدلی لازم برای ریشه یابی تسوبام را ایجاد می کند. این تعادل بین لحن سبک و وزن احساسی «روشن‌ترین اتاق در جهان» را به یک ساعت آرامش‌بخش فوری تبدیل می‌کند.

The Brightest Roof in the Universe - AsianWiki

با این حال، همه این اعتبار را نمی توان به فوجی اختصاص داد، زیرا کایا کیوهارا در نقش سوبامه کاملاً تأثیرگذار است و صحنه های احساسی را با اعتقاد صادقانه حمل می کند و من اعتراف می کنم که باعث می شود پاره کنم و بالش خود را در نقاط خاصی در آغوش بگیرم. فیلم سینما. با این حال، اجرای کیوهارا به دور از تکان لب و اشک است، زیرا او به طرز شگفت انگیزی ناهنجاری و ساده لوحی ناشی از نوجوانی را منتقل می کند. در حالی که جوانی کیوهارا به طور طبیعی در شخصیت همسن او می درخشد، کائوری موموی با وظیفه دشوار بازیگری جوان‌تر از آنچه که سنش پیشنهاد می‌کند مواجه می‌شود. هوشی باا به اندازه اکثر نوجوانان خشن، بی قرار و شیطون است، و بدیهی است که مومویی با این نقش دوران جهنمی را سپری می کند. همانطور که گفته شد، او دقیقاً لحظه‌های مناسب را می‌داند تا خردمندی یا احساسات را کاهش دهد و نقش را از یک کهن الگوی ساده «راهنمای روح» به شخصیتی با مقداری سه بعدی تبدیل کند – حتی اگر نقطه کانونی باشد. از فیلم تسوبام کییوهارا است. به عنوان یک دو، هر دو بازیگر شیمی عالی دارند و صحنه آخر آنها با یکدیگر سردترین قلب را متورم می کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها