با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Bunker Game 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Bunker Game 2022 پس از چندین تصادف مرموز، این بازی Live Action Role Playing قطع می شود. در حالی که کارکنان در حال بررسی آنچه اتفاق افتاده است، متوجه می شوند که خودشان در داخل بازی در یک مبارزه وحشتناک برای بقا به دام افتاده اند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-bunker-game-2022/

Director Roberto Zazzara on his new Shudder horror film The Bunker Game -  Exclusive Interview

زیرنویس فیلم The Bunker Game 2022 گروهی از مردم در یک پناهگاه برای LARP زندگی می کنند که مخفف Live Action Role Play است. سناریو این است که گروهی از نازی ها تلاش می کنند تا از یک هولوکاست هسته ای جان سالم به در ببرند. با این حال، با قطع برق، نقش بازی خاموش می شود. رهبر LARP نیز در هیچ جا دیده نمی شود. اکنون، تعداد انگشت شماری از مردم در پناهگاه رها شده اند تا بفهمند چه اتفاقی برای عضو گم شده آنها افتاده است. هنگامی که موجودات مرموز ظاهراً گروه را تحت تعقیب قرار می دهند، مطمئناً همه چیز کاملاً منحرف می شود. پارانویا و مرگ به سرعت در این گردش وحشتناک پرتنش دنبال می شود.

The Bunker Game' Review - Baffling In How Underwhelming It Is

اولین فیلم بلند تخیلی رابرت زازارا مطمئناً یک فیلم بلندپروازانه است و تلاش می‌کند تا پیش‌فرض خانه‌های جن زده معمولی و کاملاً بیش از حد را تغییر دهد. در یک انتخاب جالب و جسورانه، او از LARPing یا Live Action Role Playing به عنوان پس‌زمینه داستان استفاده می‌کند. این یک انتخاب بدیع و بسیار جالب است که فکر نمی کنم تا به حال در یک فیلم ترسناک ندیده باشم. بازی Bunker یکی از آن تولیدات نامرغوب و قابل انجام است که مطمئناً از آنچه من فقط می توانم حدس بزنم بودجه متوسطی داشته بهترین استفاده را می کند. کارگردان پیشینه ای در زمینه فیلمبرداری دارد و در حالی که او در واقع به عنوان DP خدمت نکرده است، واضح است که او می داند چگونه تولیدی بسازد که از نظر بصری قوی باشد.

Bunker مطمئناً حس روشنی از سبک دارد و کاملاً لحن تیره و تار را تکمیل می کند. با راهروهای تاریک و به ظاهر بی پایان و هزارتوی فضای داخلی پوسیده، صحنه به شخصیت خودش تبدیل می شود و به طور جدی بهترین بخش فیلم است. استفاده از ترکیبی از رنگ‌های خاموش و فیلترهای رنگی برای برجسته‌کردن لحظات پرتنش، یک تکنیک ساده و در عین حال با طراوت است که مواد را ارتقا می‌دهد و در عین حال به چیزها فضای دلخراش می‌دهد. همچنین ترفندهای چشمگیری برای دوربین وجود دارد. به عنوان مثال، Zazzara مدلی از پناهگاه ماز مانند را به نمایش می گذارد، سپس روی مدل مذکور حرکت می کند تا شخصیت ها را به صورت دیجیتالی به آن مکان منتقل کند. این بسیار شبیه به ترفندی است که در مدل ماز پرچین در شاهکار استنلی کوبریک در سال 1980 به نام The Shining استفاده شده است.

The Bunker Game | UHM

زیرنویس The Bunker Game 2022 متأسفانه، اینجاست که نکات مثبت متوقف می شوند. با وجود یک پیش‌فرض جالب و یک بازی واقعاً قوی که لحن بسیار وهم‌آوری ایجاد می‌کند، فیلم به سرعت از هم می‌پاشد. شوخی ندارم وقتی می‌گویم این سفر نامرتبط حتی باعث می‌شود که «کشتی ارواح» سال 2002 در مقایسه با اسکار شایسته به نظر برسد.

بعد از اینکه اکثر بازیکنان از پناهگاه خارج می‌شوند و تنها بازیگران اصلی آن باقی می‌مانند، فیلم به سرعت از یک مزخرف سنگین به کلیشه‌ای تبدیل می‌شود. علاوه بر این، فیلم مملو از دیالوگ‌های بی‌نظم و بازی‌های بسیار ناهموار بازیگران آن است. انگیزه های شخصیت در بهترین حالت کلی هستند و علیرغم برخی تلاش ها برای توسعه، اکثر آنها کاملاً فراموش شدنی هستند. این ممکن است به تنهایی قابل بخشش باشد، اما فیلم فاقد یک روایت قانع کننده و یا حتی جهنمی منسجم است. طرحی که قبلاً به اندازه کاغذ نازک است تقریباً گیج کننده است. من سعی می‌کنم حفره‌های طرح‌ریزی را ایجاد نکنم، و می‌توانم اجازه بدهم که ناباوری کمی تعلیق شود. اما در اینجا به نظر می رسد که تکه های بزرگی از نمایشگاه گم شده است. من این فیلم را دو بار تماشا کردم و عناصری وجود دارد که هنوز معنی ندارند.

دقیقاً مانند فیلم قبلی که نقد کردم، The Seed, The Bunker Game خسته کننده است، زیرا در سطح فنی، کارگردانی روی نقطه است. رابرت زازارا به وضوح می داند که چگونه فیلمی را بسازد که دارای سطح بلوغ باشد، مخصوصاً برای اولین فیلم داستانی. با این حال، چیزی که این فیلم را مانند یک سنگ غرق می‌کند، فیلمنامه‌ای اسفناک است که ایده‌های جالبی دارد اما به جمع شدن نزدیک نمی‌شود. خارج از فضای باورنکردنی اش، این فیلم صراحتاً خاطره انگیز نیست. شرم آور است زیرا زازارا به فیلمنامه ای نیاز دارد که با سبک و استعدادهایش مطابقت داشته باشد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها