با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The first Gentleman 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The first Gentleman 2021 این فیلم برگرفته از رمانی به همین نام است که مبارزات همسری را به تصویر می‌کشد که در سن 42 سالگی به جوان‌ترین و اولین نخست‌وزیر زن تاریخ تبدیل می‌شود و شوهر پرنده‌شناس او که تلاش می‌کند از او حمایت کند. دنیای سیاست کی تاناکا در نقش سوما هیوری، اولین نجیب‌زاده، و میکی ناکاتانی در نقش سوما رینکو، نخست‌وزیر زن، که توسط سوما هیوری حمایت می‌شود و با قاطعیت می‌سوزد، انتخاب می‌شوند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-first-gentleman-2021/

First Gentleman (2021) 総理の夫 - Movie Trailer - Far East Films - YouTube

زیرنویس فیلم The first Gentleman 2021 شیهوری کانجیا نقش آیاکا فوجینومیا، مادر مجردی را بازی می کند که مسئول روابط عمومی است. آسوکا کودو نقش تورایاما شیمازاکی، “منشی خوش تیپ نخست وزیر” را بازی می کند. آیری ماتسویی نقش روی ایتو، محققی را بازی می کند که در موسسه تحقیقات پرنده شناسی که هیوری در آن کار می کند، کار می کند. هوکا کینوشیتا نقش مینورو توکودا، رئیس موسسه تحقیقات پرنده شناسی را بازی می کند. یونموتو تاکاتو نقش هیساشی آبه، یک نویسنده آزاد مشکوک را بازی می کند. شیمادا کیوساکو نقش اوزو توموهیرو، دبیر ارشد کابینه پوکر، آینوسوکه کاتائوکا در نقش سوما تایوری، کیمیکو یو در نقش تاکاکو سوما، مادر سوما، و ایتوکو کیشیبه نقش دان سیاسی سیاه‌دل کیورو هارا را بازی خواهد کرد.

به همراه این اعلامیه، تیزر، پوستر تصویری و تصویری شخصیت منتشر شد. «در «تصویر اولیه»، رینکو را می‌بینیم که با لباسی لبخند می‌زند، هیوری توسط خبرنگاران محاصره شده، توسط محافظان امنیتی بسته شده و مدعی است: «من شوهر نخست‌وزیر هستم! من شوهر نخست وزیر هستم!

First Gentleman: Japan Gets Its First Female Prime Minister... In a Movie |  Tokyo Weekender

زیرنویس The first Gentleman 2021 این فیلم مبارزات یک شوهر پرنده‌شناس را به تصویر می‌کشد که وقتی همسرش اولین نخست‌وزیر زن ژاپن می‌شود، وارد دنیای ناشناخته سیاست می‌شود و او خود به اولین «آقای اول» تبدیل می‌شود. یک روز صبح، رینکو از سوما هیوری، پرنده شناس که به مدت 10 سال با رینکو، رهبر حزب اپوزیسیون اقلیت ازدواج کرده است، می پرسد: «آیا اگر من نخست وزیر شوم، ناراحتی پیش خواهد آمد؟ رینکو یک روز صبح از او می پرسد.

سوما هیوری پس از تلاش برای فهمیدن منظورش از این سوال، اما نادیده گرفته می شود، به یک سفر کاری برای مشاهده پرندگان وحشی می رود و ده روز را در جزیره ای منزوی با استقبال ضعیف سپری می کند. با این حال، در این مدت، جهان به طرز چشمگیری تغییر می کند. رینکو به عنوان اولین نخست وزیر زن انتخاب شد. این به طور خودکار او را به اولین “شوهر نخست وزیر” تبدیل می کند، و او قول می دهد که تمام تلاش خود را برای حمایت از رویای همسرش انجام دهد، اما او خود را در یک روز آشفته غیرمنتظره گرفتار می یابد. سوما هیوری که در آشفتگی های روزانه غرق می شود زیرا دیگر زمانی برای گذراندن با همسر محبوبش ندارد و رینکو که با حمایت همسر محبوبش ایمان خود را به آینده کشورش حفظ می کند.

Japan's Nikkatsu Adds 'First Gentleman' to FilMart Lineup - Variety

این فیلم کمی طنز دارد که به آرامش شما کمک می کند. علاوه بر این، محتوا همچنین حاوی اطلاعات سیاسی زیادی و همچنین روابط در سراسر جهان “آقای اول”، طنز و احساسی است. این فیلم ارزش دیدن دارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها