با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Institute 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Institute 2022 یک روانشناختی آمریکایی محصول 2022 است که درباره زوج جوانی است که برای بچه دار شدن اقدام به درمان غیرمتعارف می کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-institute-2022/

The Institute (2022) | Horror Brains

زیرنویس فیلم The Institute 2022 زوج جوانی که از داشتن فرزند ناامید هستند، درمان را در یک مرکز منزوی پزشک مشهور آغاز می‌کنند. وقتی رژیم پزشکی عوارض روانی به همراه می آورد، زوج مشکوک می شوند و سعی می کنند حقیقت را در مورد موسسه بیاموزند…

THE INSTITUTE (2022) Reviews and release news for psychological thriller -  MOVIES and MANIA

زیرنویس The Institute 2022 “به نظر می رسد ایده خوبی است، اما هیچ جاذبه ای در داستان وجود ندارد. این فیلم بیشتر لحن کمدی دارد تا یک فیلم ژانر. این یک فیلم مدرسه قدیمی است که ممکن است مخاطبان کمی پیدا کند، اما فاقد دیدی است که برای مخاطب امروزی دوباره تصور شود. دید واضحی درباره آنچه می خواهد باشد ندارد و با توجه به برخی از نکات داستانی از ریل خارج می شود و به یک گودال گیج کننده می رود.” ترس مگ

“من پایان را دوست داشتم، و این گواهی بر توانایی زمان در ایجاد و حفظ تنش، و همچنین غرایز او در مورد چگونگی چشم پوشی بینندگان با وحشت غیرمنتظره” است.

The Institute (2022) - IMDb

حتی زمانی که ظن دنیل بر او غلبه کرد و او شروع به جاسوسی کرد و لندز را به حالت تمام عیار دانشمند دیوانه فرستاد، نتایج به دلیل ترکیبی از بازی بیش از حد لوبن، برخی دیالوگ‌های فوق‌العاده بد، و معرفی در آخرین لحظه، خنده‌دارتر می‌شوند. یک جهش یافته با ظاهر عجیب  اگر بقیه مؤسسه اینگونه بود حداقل به طرز سرگرم کننده بدی بود. در عوض، این یک تلاش نسبتاً دلخراش برای یک فیلم هیجان‌انگیز است که فقط با برهنگی مکرر مانع از به خواب رفتن شما می‌شود.»

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها