با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Issue with Elvis 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Issue with Elvis 2022 دکتر مایکل مرسر یک گیاه شناس بازنشسته است که به دلیل بی حوصلگی روزافزونش از دانشگاه، دانشگاه را ترک کرد. او در یک کلبه در منطقه ای جنگلی در ویرجینیای غربی زندگی می کند. یک روز در حالی که به دنبال قارچ خاصی می گردد که در حال مطالعه است، به پسر جوانی برخورد می کند. پسر قارچ را نگه می دارد و مایکل در ازای آن مقداری ترکیب دنباله دار به او پیشنهاد می دهد. روز بعد، مایکل دوباره پسر را می بیند و آن دو شروع به صحبت می کنند. نام این پسر الویس است و جزئیات کمی از زندگی خود ارائه می دهد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-issue-with-elvis-2022/

The Issue with Elvis (2022) - IMDb

زیرنویس فیلم The Issue with Elvis 2022 همانطور که مایکل تصمیم می گیرد بفهمد الویس از کجا آمده است، او نیز خود را در ارتباط با پسر می بیند. او می بیند که مانند یک شخصیت پدری با پسر ارتباط برقرار می کند. الویس کم کم خود را با مایکل باز می کند. مایکل نگران الویس می شود و به این فکر می کند که آیا الویس در مورد زندگی خانگی خود حقیقت را می گوید یا اینکه او فقط پسری است که سعی می کند توجه را به خود جلب کند. با این حال، مایکل، که قبلاً هرگز واقعاً بچه‌ها را اداره نمی‌کرد، می‌خواهد هر کاری که لازم است انجام دهد تا مطمئن شود الویس در امان بماند.

در دهه 1990، جف وینکات در فیلم های اکشن هنرهای رزمی B-movie مانند Martial Law II، Mission of Justice و Deadly Bet نامی برای خود دست و پا کرد. با این حال، او مدتی را از بازیگری مرخصی گرفت تا روی زندگی شخصی خود تمرکز کند و در حالی که چند فیلم اینجا و آنجا و همچنین برخی از نقش های تلویزیونی بازی کرده است، تا به حال نقش اصلی نداشته است. و دیدن او که راه دیگری را طی می‌کند، این بار در یک نقش‌آفرینی مستقیم دراماتیک، طراوت‌بخش است.

The Issue with Elvis (2022) - IMDb

زیرنویس The Issue with Elvis 2022 این فیلم یک پروژه خانوادگی و عاشقانه برای خانواده وینکات است. همسر جف، شارلوت، این فیلم را نوشته و کارگردانی کرده است و این دو زن و شوهر به عنوان تهیه کننده مشغول به کار هستند. ستاره اصلی فیلم بدون شک ولفگانگ وینکات جوان است که اولین بازی شگفت انگیزی را در نقش الویس انجام می دهد. ولفگانگ روی صفحه نمایش طبیعی است، به خصوص به این دلیل که واضح است که شیمی وجود دارد. مایکل و الویس را می بینیم که با مایکل در مورد کار خود به عنوان گیاه شناس صحبت می کنند و الویس کم کم در مورد زندگی در خانه صحبت می کنند.

در حالی که بازیگران دیگری نیز وجود دارند، ما فقط صدای آنها را از طریق مکالمات تلفنی با مایکل می شنویم. این یک دستگاه کاملاً فکر شده است زیرا به حفظ تمرکز روی مایکل و الویس کمک می کند. مایکل چند بار اذعان می‌کند که با بچه‌ها آشنا نیست، زیرا واضح است که فرزند خودش را ندارد، اما الویس را فرصتی برای تبدیل شدن به یک شخصیت پدری می‌داند در حالی که الویس به‌دلیل مشکلاتی که باید تحمل کند، به دنبال شخصیت پدری می‌گردد. در خانه. عمل نهایی آنقدر که به نظر می رسد قابل پیش بینی نیست و گاهی اوقات چیزی بسیار سبک و خنده دار ارائه می دهد.

The Issue with Elvis (2022) - IMDb

The Issue with Elvis قطعا یک چرخش ستاره‌آفرین جدید برای قهرمان اکشن سابق جف وینکات است. ولفگانگ وینکات یک ستاره در حال ظهور است که قرار است راه پدرش را در دنیای بازیگری دنبال کند. این یک درام مستقل است که ارزش دیدن را دارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها