با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Last Five Years 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Last Five Years 2022 من معتقدم جیسون رابرت براون (JRB) وارث طبیعی جورج گرشوین، لئونارد برنشتاین و استفان ساندهیم است. در سال 1995 زمانی که توسط هال پرنس، تهیه کننده افسانه ای برادوی، به عنوان یک نوازنده پیانو پیشنهاد شد، او را ملاقات کردم. من به سختی صدای خوانندگانی را شنیدم زیرا با چنین نابغه ای همراهی می کردند. در نتیجه، من تولید اصلی موزیکالی که او نوشته بود، پنج سال آخر را خیلی زود پس از افتتاح دیدم و از مفهوم، نگارش، اجراها و تولید خیره شدم.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-last-five-years-2022/

The Last Five Years Tickets | London theatre | SeatPlan

زیرنویس فیلم The Last Five Years 2022 به سادگی، این داستان دو دستی از یک رابطه عاشقانه – یک ازدواج – بر اساس ازدواج اول ناموفق خود JRB است. اما با مفهوم منحصر به فرد داستان مرد (جیمی) که از ابتدای رابطه می گذرد و به ازدواج، خیانت و طلاق می رسد، در حالی که داستان زن (کتی) از پایان رابطه شروع می شود و در اولین رابطه زوج به پایان می رسد.

The Last Five Years نمایشی درباره مخالفان است و JRB به شدت از آن محافظت می کند. در طول سال‌ها می‌دانم که او و/یا ناشرانش تولیدات را ممنوع کرده‌اند، زمانی که کارگردانان تلاش کرده‌اند این دو رابطه را در یک جهت نشان دهند – هر دو از ابتدای رابطه شروع می‌شوند و در پایان به پایان می‌رسند. یا هر دو از پایان شروع می شوند و در ابتدا به پایان می رسند. JRB و/یا ناشرانش نیز تولیدات همجنس را ممنوع کرده اند. به عبارت دیگر، نویسنده می داند که چه چیزی را دوست دارد و به شدت از آن محافظت می کند.

THE LAST FIVE YEARS Comes to Theatre on the Bay

زیرنویس The Last Five Years 2022 این نمایشی درباره شخصیت های مخالف است – یک مرد یهودی (در اصل توسط نوربرت لئو بوتز تاریک و غمگین بازی می شود). و یک دختر غیر یهودی (در اصل توسط لورن کندی بلوند آفتابی، نلی فوربوش از تروور نون در جنوب اقیانوس آرام در تئاتر ملی بازی می کرد). در تئاتر Garrick، اگرچه مولی لینچ (کتی) یک مجری فوق العاده است، اما به نظر می رسد که به همان ایمان دوست پسرش تعلق دارد.

او چاوای باشکوهی در کمانچه زن روی بام در اپرای گرنج پارک بود. این قطعاً چیزی نیست که JRB در ذهن دارد. کتی او باید بلوند و سرزنده باشد – نقطه مقابل جیمی جدی و تاریک، با نام مستعار JRB. از این رو متن آهنگ دوم، Shiksa Goddess. به عنوان مرد، اولی هیگینسون بسیار خوش تیپ است، این باور را بیشتر می کند که جیمی او در رابطه عاشقانه ناموفق خواهد بود. هر چند که هیگینسون و لینچ 100% می دهند و تماشاگران به تک تک کلمات آنها پایبند هستند.

موسیقی جیسون رابرت براون به شدت پیچیده است، اما لئو مانبی گروه و بازیگران را پیروزمندانه هدایت می‌کند، با کمک طراحی صدای آدام فیشر – JRB مطمئناً آن را تأیید می‌کند.

کارگردان (جاناتان اوبویل بسیار بااستعداد) به ویژه زمانی امتیاز می گیرد که با تمرکز بر حلقه ازدواج به مخاطب کمک می کند تا بفهمد چه اتفاقی دارد می افتد. چه کسی آن را می پوشد، چه زمانی و از کجا شروع می شود و کجا به پایان می رسد.

The Last Five Years' announces West End venue change, now at Garrick  Theatre | LondonTheatre.co.uk

او با موفقیت کمتری جیمی و کتی خود را برای نواختن یک پیانوی بزرگ سیاه براق در مرکز صحنه انتخاب کرده است. بنابراین بلافاصله داستان زیربنایی کاهش می یابد، در حالی که تماشاگران موسیقی نوازندگی بازیگران را تحسین می کنند. این مفهوم همچنین زمانی که ارکستر فاش می شود و مدیر موسیقی در حال نواختن یک قطعه پیانوی بسیار مشابه است، تا حدودی خراب می شود.

همچنین هیچ تلاشی برای گفتن داستان با تغییر مجموعه وجود ندارد – یک ماجرای براق باشکوه توسط لی نیوبی با نورپردازی فوق‌العاده توسط جیمی پلات. ما می‌توانیم سر صحنه هر برنامه بازی ITV باشیم.

بنابراین شاید این باید به‌عنوان «پنج سال آخر کنسرت» فروخته می‌شد که به مخاطب این امکان را می‌داد که به سادگی هر یک از آهنگ‌های جذاب را به‌عنوان تلفیق کامل کلمات و موسیقی بدون بار تلاش برای دنبال کردن یک روایت در نظر بگیرد. در پایان شب، دو گروه از دوستانم که در آن حضور داشتند، ماجرا را دنبال نکرده بودند.

اما آنها بهترین لحظات را سپری کردند. همانطور که بقیه مخاطبان بسیار جوان وست اند با میانگین سنی، می توانم بگویم، 27 سال، که ایستاده بودند و این تولید پنج سال آخر را تشویق کردند. شایسته است.

در نهایت، یک فریاد ویژه برای کیتی لیپسون و همکارانش که این محصول پنج سال آخر را در طول سال کووید ساخته و احیا کرده اند. او و آنها نمونه‌ای از درخشش‌هایی هستند که در مصیبت می‌توان به دست آورد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها