با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند The Law Man 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند The Law Man 2020 روی حرفه دنیس لاو، معروف ترین پسر ورزشی آبردین تمرکز می کند، اما – با وجود تمام دستاوردهای شگفت انگیز او با منچستریونایتد – قلب این فوتبالیست نمادین همیشه در اسکاتلند باقی خواهد ماند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-law-man-2020/

The Law Man (2020) - IMDb

زیرنویس مستند The Law Man 2020 این برنامه با کمک هم تیمی های سابق خود در باشگاه و کشور، به غیر از سر الکس فرگوسن، سر کنی دالگلیش و سر راد استوارت، بینش جالبی را در مورد مردی که فرگوسن به عنوان بهترین بازیکن تاریخ اسکاتلند لقب گرفته است، ارائه می دهد.

با وجود تمام دستاوردهای او، از جمله حضور در تیم یونایتد که در سال 1968 قهرمان جام ملت‌های اروپا شد، میل لاو برای شکست دادن دشمن Auld شدید بود و یکی از به یاد ماندنی‌ترین بازی‌ها در سال 1967 رخ داد، زیرا لاو به اسکاتلند کمک کرد تا 19 بازی شکست ناپذیر انگلیس قهرمان جهان را به پایان برساند. در ومبلی با نتیجه 3-2 پیروز شد.

جیم مک کالیوگ که در اولین بازی بین‌المللی خود گل پیروزی را به ثمر رساند، می‌دانست که لاو در بازی در ومبلی قبل از زدن توپ چقدر جدی است.

او گفت: “من یکشنبه انتخاب شدم و بازی شنبه بعد در ومبلی بود.

هیچ کس با انگیزه تر از آن روز دنیس و نوبی استایلز برای انگلیس نیست. از آنجایی که نوبی با دنیس برای منچستریونایتد بازی می کرد، او به دنبال دنیس بود که سلام کند و دنیس کاملاً او را خالی کرد، به او نگاه نمی کرد، او خیلی می خواست برنده شود.

The Lawman | The Farm Group

زیرنویس The Law Man 2020 وقتی از لاو در مورد نادیده گرفتن هم تیمی خود در یونایتد سؤال شد، گفت: «نه، نه، آنها مخالف هستند، نه. این یک بازی دوستانه نیست، اگرچه دوستانه بود. بعد از بازی مشکلی نیست ولی در حین بازی؟ ما نخواستیم.»

لاو با لحظات به یاد ماندنی زیادی که می تواند در حرفه خود انتخاب کند، به شوخی می گوید که برخی از خاطرات او مبهم هستند. اما روزی که ومبلی ویزاردز به دنیا آمدند امروز به اندازه 53 سال پیش تازه است.

می توانید تصور کنید، شما در مقابل تیمی بازی می کنید که قهرمان جام جهانی شده و آنها را شکست داده اید. فکر نمی کنم بابی و نوبی یک هفته با من صحبت کنند. شوخی می کنم، اما ما خودمان را گرفتیم، اینطور نیست؟»

از مستندی که سرمربی سابق آبردین و یونایتد، فرگوسن، در شور اسکاتلندی لاو شریک است، مشخص است.

رئیس سابق دانز گفت: “فکر نمی کنم شما اسکاتلندی بودن خود را از دست بدهید و دنیس هرگز این کار را نکرده است. از نظر ارتباط آنها با انگلیس واقعاً بر اساس تاریخ است.

حتی زمانی که من سرمربی بودم، هر بار که اسکاتلند در هر چیزی با انگلیس بازی می‌کرد – چشمک‌های کوچک، لودو، مارها و نردبان‌ها، انحصار، فوتبال، راگبی، تنیس، کریکت – همیشه برایان رابسون، استیو بروس و گری نویل شرط می‌بندم.

فوق العاده بود، نه فقط به این دلیل که میل بزرگی برای شکست دادن انگلیس برای هواداران اسکاتلند بود، بلکه به این دلیل که آنها سال قبل جام جهانی را برده بودند. این مشوق ما بود.»

برای راد استوارت، راک‌باز پاپ، سفر او به ومبلی تمام بازی را دوام نیاورد، اما خانواده استوارت هنوز یادگاری از این برد معروف تا به امروز دارند.

او گفت: من واقعا اسکاتلندی نیستم. هیچ وقت تظاهر نکردم که هستم. من به تازگی یک پدر مغرور اسکاتلندی دارم و این موضوع بر سر همه پسرانش ریخته شده است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها