با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Nameless Days 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Nameless Days 2022 روزهای بی نام، بر اساس خزیدن متنی که فیلم را باز می کند، پنج روز در تقویم آزتک بودند که به یک ماه اختصاص نداشتند و نامی نداشتند. گفته می شد که در آن پنج روز مردگان می توانند یک بار دیگر روی زمین راه بروند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-nameless-days-2022/

The Nameless Days streaming: where to watch online?

زیرنویس فیلم The Nameless Days 2022 راهویی (الخاندرو آکارا، مایاها، هیچ‌کس زنده بیرون نمی‌آید) و خواهر باردارش گابریلا (اکو بومرز، اشلی ماریان راموس) به طور قاچاق به ایالات متحده منتقل می‌شوند که با تعدادی از ماموران مرزی مکزیکی برخورد می‌کنند و از هم جدا می‌شوند.

نیکول (Ally Ioannides, Into the Badlands, Syncchronic) با پدرش در یک مزرعه کوچک زندگی می کند. او بر سر پیشنهاد عمویش برای بردن او به یک مدرسه خصوصی در سن دیگو اختلاف نظر دارد، البته پدرش چارلی (چارلز هالفورد، کنستانتین، زمان بد در ال رویال) آن را تایید نمی کند.

به نویسندگی و کارگردانی اندرو میچم و متیو ویدون، تیمی که پشت سر شما را نیز ساخته اند، روزهای بی نام را آهسته و تقریبا دردناک شروع می کنند. ما به سختی راهویی یا خواهرش را می بینیم و فیلم حول محور نیکول و مسائل او با بازنده مست پدرش می چرخد. تا نیم ساعت اتفاق نمی افتد که از راه دور هیجان انگیز باشد. سپس پس از هجوم به مزرعه، چارلی و دوستش وید (تری وارنر، پروژه کریسمس، شورش)، به دنبال متجاوز می‌گردند و پلیس‌های مکزیکی را که قبلاً دیده بودیم مرده و غش‌کرده می‌بینند.

ممکن است فکر کنید که The Nameless Days پس از آن کشف آغاز خواهد شد. و این تا حدودی انجام می شود زیرا نیکول رهویی مجروح را پیدا می کند و به او کمک می کند. و سپس کمی بعد، گروهی از مرزبانان تصادفی، البته خارج از صفحه، توسط شیطان سلاخی می شوند. و باید بگویم که وقتی در تاریکی نزدیک می‌شود، این موجود، یک کواکسوخ، روح زنی که در هنگام زایمان مرده و اکنون به دنبال نوزادانی برای دزدیدن و خوردن می‌گردد، دیده می‌شود، ظاهری نسبتاً ترسناک دارد.

The Nameless Days (2022) - IMDb

زیرنویس The Nameless Days 2022 و قبل از اینکه کسی به بودجه کم و پول محدود برای جلوه‌ها اشاره کند، می‌دانم که فیلمی مانند روزهای بی‌نام در اکثر مواقع مخلوق خود را نخواهد داشت. اما از آنجایی که کواکسو یک بدلکار آمبیر میشل با کت و شلوار است، می‌توانستند یک یا دو تا از او را برای خنثی کردن صحبت‌های اولیه شلیک کنند. و اگر به دلایلی این یک گزینه نبود، دلیلی وجود ندارد که به‌جای کشتن زمان با درام پدر/دختری، عکس‌های POV، حضور نادیده‌ای در تاریکی و غیره نداشته باشیم.

این بدان معنا نیست که The Nameless Days لحظات خود را ندارد. صحنه های متعددی وجود دارد که زمانی که طرح تصمیم می گیرد صحبت را متوقف کند و کاری انجام دهد، جو ایجاد می کند و باعث ترس می شود. صحنه‌های بیرونی، به‌ویژه در اطراف ویرانه‌هایی که گابریلا در آن‌ها پنهان شده است، حال و هوای وحشتناکی در آنها ایجاد می‌کند، فقط به اندازه کافی وجود ندارد.

The Nameless Days 2

متأسفانه، The Nameless Days حتی با پیدا کردن گابریلا پس از زایمان او را تضعیف می کند، اما حتی یک قطره خون یا هیچ آشفتگی دیده نمی شود. تلاش برای انسانی کردن چارلی از طریق آشکار شدن ناگهانی ارتباط غیرمحتمل بین خانواده آنها و موجود، باعث شد چشمانم را به هم بزنم. و اگر این همان تأثیر را روی شما نداشته باشد، پیچ نهایی خواهد بود.

با وجود پیش‌فرض جالب و برخی استعداد بصری، روزهای بی‌نام نمی‌تواند بر فیلم‌نامه‌ای کسل‌کننده و پرحرف که بر غیراحتمال‌ها تکیه دارد و از شخصیت‌های جالبی مانند کارلوس دوست فولکلور وید (مایکل رایت) استفاده نمی‌کند، غلبه کند. حتی گابریلا که به‌عنوان مادر نوزاد، باید بخش مرکزی داستان باشد، به سختی روی صفحه نمایش می‌رود، فقط برای اینکه بچه‌ای تهیه کند و ترسیده به نظر برسد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها