با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Prototype 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Prototype 2022 مدتی در آینده تونی (خوان آنتونیو دووتو، نشان مرده، قانون اول) به صحرا پرواز می کند و به دنبال چیزی به نام The Prototype می گردد. هنگامی که او آن را پیدا می کند و آن را حفر می کند، معلوم می شود که گرت براون (مارک واسکونسلوس، بیگانگان از اورانوس، سایه های شب لیدی بلادونا) است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-prototype-2022/

The Prototype 2022 Trailer- Youtube - YouTube

زیرنویس فیلم The Prototype 2022 او بیش از سیصد سال است که در یک غلاف زنده دفن شده است، حتی در یک جنگ هسته ای خوابیده است. او فقط می‌تواند این موضوع را کنترل کند، و این واقعیت که تونی مدت‌هاست مرده است و زمانی که موجودات فضایی ظاهر می‌شوند و شروع به تیراندازی به سمت آنها می‌کنند، تونی شبیه اوست که باعث می‌شود گرت فلاش‌بک‌هایی داشته باشد. این همه در پنج دقیقه اول The Prototype است.

کارگردان مارسلو گریون و نویسندگان همکارش استفن براون و استفن کاراندی (اولترمن: قهرمان نهایی) اولین قسمت از The Prototype را با اتفاقات عجیب و غریب به اندازه کافی در حال بارگذاری می‌کنند تا هر کسی را گیج کند. جنگ هسته ای، بیگانگان، آژانس دولتی که مسیحیان دروغین را بررسی می کند، صلیب های دوگانه و مایع درخشان عجیبی که به کاربر قدرت های فوق العاده می دهد.

فیلم بین آینده ای که در آن تونی و هاینز (کن بلسکی، ونوس اینوی، بلوندها تفنگ بیشتری دارند) سعی می کنند حافظه گرت را بازگردانند و زمان حال را که در آن ما آنچه را که او به خاطر می آورد، بازگردانند، حرکت می کند. و این مربوط به بیگانگانی است که می‌خواهند انسان‌ها را به سربازان فوق‌العاده تبدیل کنند تا در جنگ‌هایشان برای آنها بجنگند و نژاد دیگری از بیگانگان که تلاش می‌کنند آنها را متوقف کنند، البته نه برای کمک به زمین، بلکه برای پیروزی در جنگ. در هر صورت ما خسارت جانبی داریم.

Prototype (2022) - IMDb

زیرنویس The Prototype 2022 متأسفانه، همانطور که اغلب در مورد داستان های علمی تخیلی با بودجه خرد اتفاق می افتد، بیشتر اینها به جای نشان دادن به ما به ما گفته می شود. و از آنجایی که بیگانگان همه نام‌های عجیبی دارند و سعی می‌کنند به خاطر بیاورند که چه کسی شروع به سردرد کرد. همچنین به این معنی است که The Prototype صحبت های زیادی دارد و در زمینه جلوه های ویژه زیاد نیست. ما تعداد زیادی دعوا و اسلحه را دریافت می کنیم، اما طراحی رقص مبارزه با مشت و بلوک های کم هزینه نسبتاً معمولی است.

اثراتی که ما دریافت می کنیم از نظر کیفیت نابرابر هستند. بسیاری از صنایع دستی بیگانه به قدری خوب ساخته شده اند که تشخیص این که مینیاتوری هستند یا CGI دشوار است. با این حال آنها آنقدر ضعیف در صحنه ترکیب شده اند که واضح است که آنها یک اثر هستند. همین امر در مورد چندین صحنه که در آن بازیگران آشکارا در حال اجرا در مقابل یک صفحه سبز هستند نیز صادق است.

Prototype (2022) - IMDb

این امر به ویژه در قسمت پایانی فیلم که در قصری به سبک مصر باستان تحت حاکمیت ملکه ایلونا (ویکتوریا دی ماره، باشگاه 27، هانوکا) اتفاق می افتد، صادق است. بین صحنه و نمایش سبز واضح تقریباً انتظار داشتم که یکی از موجودات استاپ موشن ری هریهاوزن را ببینم. بهتر بود گریون بودجه‌اش را صرف صحنه‌های جلوه‌های کمتری می‌کرد که بهتر انجام می‌شدند، اما، مانند بسیاری از فیلم‌سازان دیگر قبل از او، به نظر می‌رسد که باگ «بیشتر، بهتر» او را سخت نیش زده است.

نمونه اولیه نمونه خوبی از این است که داستان های علمی تخیلی قبل از جنگ ستارگان چه از نظر طرح و چه از نظر جلوه ها شبیه بودند. مخاطبان مسن‌تر ممکن است آن را تا حدودی نوستالژیک ببینند، و همچنین ممکن است متوجه ترزا تیلی از مردگان شیطانی در نقشی کوچک شوند. ممکن است سایر مخاطبان آن را کمی بسیار کم بودجه و آماتور بدانند، اما همچنان بهتر از فیلم‌های مشابهی مانند The Alpha Code یا بیشتر فیلم‌های The Asylum است. بنابراین اگر می‌توانید از میان آنها بنشینید، به The Prototype فرصت بدهید.

پروتوتایپ از ۲۵ فوریه به صورت محدود در ایالت زادگاه کارگردان آریزونا از طریق سالن‌های هارکینز اکران خواهد شد. Vision Films آن را در 8 مارس برای VOD در ایالات متحده و کانادا منتشر خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر می توانید صفحه فیس بوک کارگردان را بررسی کنید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها