با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Restless 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Restless 2021 این فیلم غم‌انگیز و دردناک ما را دور و بر می‌گرداند، زه‌ی ناامیدی را می‌چرخاند، اما هرگز کاملاً پایین نمی‌آید. از نظر روایی، هرگز هیچ یک از شخصیت‌ها یا روابط خود را توسعه نمی‌دهد، با این حال دو بازی اصلی کاملاً صمیمانه‌اش این را به یک منظره بسیار اصیل تبدیل می‌کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-restless-2021/

The Restless': Film Review – The Hollywood Reporter

زیرنویس فیلم The Restless 2021 این اثر از کارگردان بلژیکی و نویسنده همکار یواخیم لافوس است که به عنوان نمایشنامه نویس ازدواج های مسموم با فیلم After Love از سال 2016 و قبل از آن فرزندان ما از سال 2012 شکل گرفته است که مانند The Restless به نقش پیچیده داروهای تجویزی در مجموعه فیلم ها می پردازد. ناراحتی شخصی

دیمین (دیمین بونارد) هنرمند و نقاشی است که به موفقیت فزاینده ای دست یافته است و با لیلا (لیلا بختی)، تعمیرکار مبلمان عتیقه ازدواج کرده است. آنها پسر جوانی دارند که پدر پرجنب و جوش، پرهیاهو و فوق العاده تکانشی خود را می ستاید. اما او همچنین یاد می‌گیرد که نسبت به نوسانات خلقی بی‌پروا و غیرعادی دیمین کمی محتاط باشد. ما خانواده را ابتدا در تعطیلات ساحلی می بینیم، جایی که دیمین پسر را با یک قایق موتوری بیرون می آورد و به او نشان می دهد که چگونه باید هدایت کند، و سپس زمانی که زمین تقریباً از دید خارج می شود، در اقیانوس شیرجه می زند و با خوشحالی به پسرش می گوید که قایق را براند. خود خانه – کاری که بچه گیج شده موفق می شود. بعداً، دیمین از یک گالریست و دختر خردسالش به ویلایی که اجاره کرده است استقبال می کند و دختر کوچک را که کاملاً لباس پوشیده بود، با خوشحالی به داخل استخر می اندازد. بچه ها از این شیطنت ها هیجان زده می شوند، بزرگترها کمتر.

The Restless' Review: Co-Stars Damien Bonnard, Leïla Bekhti Astonish -  Variety

زیرنویس The Restless 2021 حقیقت این است که دیمین دوقطبی است و همسرش آموخته است که شروع یک دوره شیدایی را تشخیص دهد، که همیشه شامل رفتار خطرناک او در فرمان ماشین است. همیشه در بخش روانپزشکی به پایان می رسد و پس از آن یک بازگشت بدبختانه و رام به خانه با وعده مصرف لیتیوم او، سپس بی میلی و امتناع آشکار از مصرف داروها، سپس یک انفجار سرخوشانه جدید از کار هنری. و همچنان ادامه پیدا می کند.

این همه به کجا منجر می شود؟ لافوس آشکارا نگران است که از کلیشه‌های مربوط به جنون که نزدیک به نبوغ است اجتناب کند: ما در قلمروی نیستیم که کرک داگلاس گوشش را قطع کند. عملکرد بونارد، اگرچه کاملا متعهد و به طرز قابل اعتمادی آزاردهنده است، اما خوب نیست. بختی بسیار خوب است به عنوان کسی که بی امان با اضطراب و رنجش از پرستاری شدن در برابر انگلی که ممکن است او و فرزندش را بکشد بسیار خوب است.

Sur le tournage de «Les intranquilles», le nouveau film de Joachim Lafosse,  en période Covid - Le Soir

اما باید اعتراف کنم که در مورد موقعیت جهنمی و ایستایی که این زوج در آن گرفتار شده‌اند، چیزی بی‌ثمر ترسناک پیدا کرده‌ام (و چیزی که مرا به یاد فیلم L’Enfer محصول 1994 کلود شابرول درباره کابوس بی‌پایان حسادت وسواسی می‌اندازد).

عامل دیمین به اندازه همسرش نگران اوست و آخرین قسمت شیدایی هنرمند، که شامل حضور دیوانه‌وار دیمین در مدرسه پسرش و درخواست برای شرکت در کلاس به یک سفر شنا است، تأثیر فاجعه‌باری بر نمایشگاهی دارد که آنها در حال برگزاری هستند. تلاش برای راه اندازی (یک گالریست بدبین تر و یک فیلم بدبینانه تر، ممکن است به این واقعیت فکر کند که یک شکست عمومی باعث یک حرکت حرفه ای هنری خوب می شود، و یک نکته حیله گرانه به مطبوعات می تواند مناسب باشد.)

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها