با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند The Witches of the Orient 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند The Witches of the Orient 2021 پس از مستند فلسفی تنیس جان مک‌انرو: در قلمرو کمال، جولین فارو با یک فیلم ورزشی غیرعادی و معمایی دیگر بازگشته است، این بار سفر خارق‌العاده تیم ملی والیبال زنان ژاپن را در دهه 1960 دنبال می‌کند. این ورزشکاران جوان و در ابتدا آماتور که از گروهی از کارگران کارخانه جمع آوری شده بودند، تحت آموزش های سخت و بی رحمانه سرمربی هیروفومی دایماتسو، تلاش های خارق العاده ای را برای تقویت مهارت های خود انجام دادند. این تیم که برنده مدال طلا در بازی‌های المپیک تابستانی 1964 توکیو شد، از برد 258 بردی لذت برد، که در خارج از کشور هجوم “جادوگران” را به دست آورد و مجموعه‌ای از ادای احترام به فرهنگ پاپ را الهام بخشید، به ویژه مجموعه مانگای حمله شماره 1 چیکاکو اورانو.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-witches-of-the-orient-2021/

The Witches of the Orient (2021) - IMDb

زیرنویس مستند The Witches of the Orient 2021 در بازگویی این فصل عجیب‌تر از داستانی تاریخ ورزش، مواد انتخابی Faraut از مصاحبه با اعضای بازمانده تیم، که اکنون در دهه 70 زندگی‌شان هستند، گرفته تا فیلم‌های آرشیوی تمرین‌ها و مسابقات آن‌ها، که همگی با صحنه‌هایی از اقتباس انیمه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند.

The Witches of the Orient | Official UK Trailer | Available to Watch 16  July - YouTube

زیرنویس The Witches of the Orient 2021 حمله شماره 1. فیلم با ترکیب وقایع زندگی واقعی با تفاسیر متحرک آنها، نه تنها رویکردی تازه به سبک مستند ارائه می دهد، بلکه تنش بین واقعیت و مصنوع، حافظه خصوصی و عمومی را نیز نشان می دهد. یکی از مسحورکننده‌ترین سکانس‌ها، مونتاژ آموزشی است که در آن Faraut ماهرانه یک فیلم خبری قدیمی را که تیم را در کارخانه پارچه نشان می‌دهد، تخریب می‌کند. ریتم حرکات زنان در حالی که برای گرفتن توپ روی زمین غلت می زنند – تمرین آنها شامل تجسم مجدد بدنشان به صورت عروسک های رولی پلی است – ماشین های کارخانه را منعکس می کند که پنبه تازه را بیرون می آورند، به حالتی خمیده و سرگیجه می آورند.

International Film Festival Rotterdam 2021 Review: 'The Witches of the  Orient' - MovieBabble

تصویر ماشین در اینجا بسیار مهم است، زیرا فیلم به این موضوع می پردازد که چگونه موفقیت این تیم در اختراع مجدد ژاپن پس از جنگ، که مشتاق به بازیابی جایگاه خود در صحنه بین المللی بود، محوری بود. سکانس نهایی بازی‌های المپیک، بینندگان را در لبه صندلی‌هایشان نگه می‌دارد، علی‌رغم اینکه ما نتیجه را می‌دانیم. آویختن بر شانه های این زنان جوان فقط افتخار آنها نیست، بلکه افتخار ملت نیز است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها