با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Tollbooth 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Tollbooth 2021 پدر تد با غرب قدیم در این کمدی سیاه سرگرم کننده در روستایی پمبروکشایر – “جایی که انگلیسی ها می آیند تا بمیرند” ملاقات می کند، طبق گرافیتی روی تابلوی جاده ای به شهرستان. چند چهره آشنا از فیلم‌های بن ویتلی را به نمایش می‌گذارد و همان رگه‌ای از اشتباهات عجیب و غریب را دنبال می‌کند، هرچند شاید بدون چنین تاریکی مرده‌ای خوشمزه.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/tollbooth-2021/

Tollbooth - Official Trailer - YouTube

زیرنویس فیلم Tollbooth 2021 ستاره مایکل اسمایلی (از Wheatley’s Kill List و A Field in England) است. او حالت دایمی مردی با غم و اندوه را دارد. او در اینجا به دلیل شغلش در پشت آرام‌ترین باجه عوارضی در ولز، تنها با نام Toll Booth شناخته می‌شود: 40p برای عبور است. او که یک قهرمان منفرد و سبک وسترن و کم کلام است، بیشتر با نگاه های سخت و اخم ها صحبت می کند.

مشکلات او از زمانی شروع می شود که سه نفر از زنانی که کلاه بر تن دارند، تلفات را سرقت می کنند. آنها با 1.20 پوند و یک ساندویچ ژامبون بیرون می آیند. بعد، یک گانگستر پر زرق و برق لندنی (گری بیدل) از آنجا عبور می کند و او را می شناسد. به نظر می رسد که Toll Booth غیر توصیفی گذشته ای دارد. او می گوید: «من کار وحشتناکی انجام دادم و کسی باید هزینه آن را بپردازد. آنچه همچنین آشکار می شود این است که او یک امپراتوری جنایتکار را از پورتاکابین خود ساخته است.

Tollbooth (2021) - IMDb

زیرنویس Tollbooth 2021 کارگردان، رایان اندرو هوپر، یک تور بامزه از دهکده ای را به ما ارائه می دهد که در آن همه شخصیت های کمدی-اسکیس هستند. استیو اورام نقش یک صاحب پمپ بنزین انگلیسی تنگ نظر را بازی می کند که برای فرار از دست خارجی های خونین به ولز نقل مکان کرده است: “ولز تنها جایی است که انگلیسی ها باقی مانده اند.

The Toll review – toll booth man with no name fights back in jokey Welsh  western | Movies | The Guardian

” به نظر می رسد نیمی از دهکده درگیر راکت Toll’s Booth است. دو دستیار او عبارتند از پسر بد دام (ایوان رئون، رمزی بولتون سادیست در بازی تاج و تخت) و پل کی به عنوان یک راننده آمبولانس سخت. همه چیز با حضور پلیس محلی کاترین (آنس الوی) تا حدی پیش می‌رود، اما دعوای اوج وسترن – که برای خنده بازی می‌شد – برای من کارساز نبود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها