با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند When We Were Bullies 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند When We Were Bullies 2021 اگر تا به حال مورد آزار و اذیت قرار گرفته اید، و دوباره با افرادی که این کار را انجام داده اند ارتباط برقرار کرده اید، اینها خطوط آشنا خواهند بود. انواع مختلفی از هر یک از آنها در فیلم جی روزنبلات ظاهر می شود، در نزدیکی انتهای آن قرار گرفته و طوری قاب می شود که انگار معنایی دارند. اگر روزنبلات انتظار دارد که قربانی را تحت تأثیر قرار دهند، متأسفانه دچار توهم می‌شود – اما این یکی از آن فیلم‌هایی است که قدرت واقعی آن خارج از گستره اهدافش است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/when-we-were-bullies-2021/

When We Were Bullies (2021) directed by Jay Rosenblatt • Reviews, film +  cast • Letterboxd

زیرنویس مستند When We Were Bullies 2021 اگرچه تعداد زیادی فیلم وجود دارد که تجربه قلدری را بررسی می کند، تعداد کمی از آنها به روانشناسی خود قلدرها فکر می کنند. این یکی با فهمیدن روزنبلات – که توسط یک فیلم آموزشی قدیمی ترغیب شد – شروع می شود که زمانی در قلدری کردن خودش همکاری داشته است.

هنگامی که او به طور اتفاقی با ریچارد جی سیلبرگ، که به همان مدرسه ابتدایی می رفت، ملاقات می کند، آنها در مورد حادثه ای صحبت می کنند که هنوز هم در خاطرات آنها – و در واقع در خاطرات دیگر همکلاسی های بازمانده شان – برجسته است. پسری که توسط معلم خانم برومبرگ سرزنش می‌شود، چرا که دیگران را به مدت ده دقیقه بعد از اینکه باید به خانه بروند در سکوت، در سکوت نگه داشته است و سپس در زمین بازی توسط یک اوباش محاصره شده است. در موقعیتی که کاملاً خارج از کنترل است، با لگد و مشت و در غیر این صورت مورد بدرفتاری قرار گرفته است.

این حس خارج از کنترل بودن، آن آگاهی ناگهانی از اینکه ممکن است هر اتفاقی بیفتد، است که رویدادهایی مانند اینها را به یاد ماندنی می کند، اما در اینجا این جذابیت ماندگار به راحتی با پشیمانی اشتباه گرفته می شود. البته این سناریو برای بزرگسالان وحشتناک به نظر می رسد. برخی از کسانی که درگیر بودند به این فکر می‌کنند که اگر فرزندان یا نوه‌هایشان در قبال آن بودند چه احساسی داشتند. به طور واضح، به ندرت کسی فکر می کند که ممکن است آنها بوده باشند.

«مطمئن نیستم کسی بخواهد آن را تماشا کند. خانم برومبرگ درباره فیلم – که اکنون نامزد دریافت جایزه اسکار شده – می‌گوید: وقتی روزنبلات او را ردیابی می‌کند، می‌تواند بسیار خسته‌کننده باشد. این حادثه در حافظه او باقی نمی ماند. او شاهد بسیاری از موارد مشابه بود. همچنین هیچ پیشنهادی وجود ندارد که به ذهنش خطور کرده باشد که او یک قلدر بوده و همه بچه ها را به خاطر تخلف از یک نفر تنبیه کرده است، یا اینکه باید می دانست که این نوع عمل به چه چیزی منجر می شود.

HBO Documentary Films Snags Oscar Nominee 'When We Were Bullies' - Variety

زیرنویس When We Were Bullies 2021 قربانی در این فیلم حضور ندارد، اگرچه ما به طور خلاصه در مورد آنچه از آن زمان برای او اتفاق افتاده است یاد می‌گیریم. روزنبلات مشاهده می‌کند که این واقعاً فیلمی درباره او نیست – این در مورد خود قلدرها است، گویی این تقریباً در مورد هر عمل قلدری صادق نیست.

و با این حال، این شکاف های آگاهی از سوی فیلمساز و همکارانش است که واقعاً جذاب است. آنها با منظره، مدرسه و خیابان های اطراف آن، کل جهان زمانی که بچه بودند، زمینه سازی می شوند. روزنبلات و سیلبرگ به زمین بازی از بالای دروازه ها صعود می کنند. تداوم تجربه، همچنان که شکاف ناگسستنی در تجربه، آشکار است. توانایی همدردی واقعی، اما نه واقعاً همدلی – بهای امتیاز.

When We Were Bullies (Short 2021) - IMDb

زندگی روزنبلات بدون درد نبوده است. صحبت از فقدان شخصی قابل توجهی است که او در دوران کودکی با آن روبرو شده است. او خاطرنشان می‌کند که همه ما تحت تأثیر درد شکل گرفته‌ایم، که منصفانه است، اگرچه شاید جهشی از آنجا به این فرض وجود داشته باشد که یک نوع درد بینش عمیقی را نسبت به دیگری فراهم می‌کند. آنچه ظاهر می شود تصویری از هرج و مرج است که فراتر از آن یک حادثه خشونت آمیز است. که در هر مجموعه ای از کودکانی که در فضای دلخواه مدرسه دور هم جمع شده اند، یافت می شود، هر کودکی در سطحی مشکل دارد و ناخودآگاه از هم جدا می شود. این داستان قلدری مردم را گرد هم می آورد، همانطور که به طور خلاصه، خود قلدری انجام داد. نظم پدیدار می شود. قوانین مشترک ابداع و اجرا می شوند. آگاهی از آنچه اتفاق می افتد واقعاً ضروری نیست. نبودش نیمی از ماجراست.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها