با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Win a Trip to Browntown! 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Win a Trip to Browntown! 2022 “برنده سفر به براون تاون!” یک کمدی «خانوادگی» در مورد رابطه است، یک لغزش تقریباً بدون خنده در امتداد خط نه چندان ظریف بین «بی مزه» و «تحمل ناپذیر».

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/win-a-trip-to-browntown-2022/

Win a Trip to Browntown! Trailer - YouTube

زیرنویس فیلم Win a Trip to Browntown! 2022 به‌طور کلی، فیلم‌نامه‌ای که شبیه یک جلسه طوفان فکری آغشته به آبجو از بیست و پنجمین گردهمایی مجدد دانشگاه شماست – «بیایید ببینیم چقدر تعبیر می‌توانیم داشته باشیم!» – «غیر شروع کننده» ممکن است بهترین راه برای توصیف تلاش جورج آ. ترامونتاناس، نویسنده، کارگردان، تهیه کننده، ستاره دوم باشد.

اولین فیلم او “پیچیده شده: یک داستان هالیوود قبل از خواب” بود که هیچ کس در سال 1998 آن را ندید. بیش از بیست سال بعد او این را برای ما آورده است، که نشان می دهد چگونه برخی هرگز از ناشنوایی بیشتر نمی شوند و چقدر حافظه کوتاه است وقتی که جهان قبلاً تلاش کرده است چیزی به شما بگویم

او در نقش فرانک، یک هواپیمای بدون سرنشین اتاقک در کالج سیاتل که در تلاش برای انتشار به عنوان یک نویسنده است، بازی می کند. این مسابقه سالانه بزرگ “ناشران را تحت تاثیر قرار دهید، منتشر شوید” به نام “Pitchfest” وجود دارد. شاید امسال بتواند داستانی را ارائه کند که کسی راهی برای کسب درآمد از آن می بیند و آن را چاپ می کند.

فرانک یک زن 40 ساله خمیری است، با همسری تقریباً غرق شده (کندرا مک درموت)، کوچکترین پسرش که هنوز رختخواب را خیس می کند، دختر نوجوان جوانی که با مشکلات وزنی و بدنی دست و پنجه نرم می کند و پسر بزرگتری که بر کمال تحصیلی لازم است تاکید می کند.

Win a Trip to Browntown! (2022)

زیرنویس Win a Trip to Browntown! 2022 او در حالی که خانواده بیست و یکمین سالگرد مامان و بابا را جشن می گیرند، روایت می کند که زندگی بدی نیست، “تا 20 سال فوق العاده … هر زوج سال بدی دارند.”

اما آنچه بیش از همه برای فرانک اهمیت دارد، انتشار است. این چیزی است که او در وبلاگ “ناشناس” خود در مورد آن وسواس دارد، جایی که در آن جاه طلبی ها، رویاها، برنامه های خود را به اشتراک می گذارد و گهگاه بیش از حد در مورد خانواده اش به اشتراک می گذارد. او نامه‌های رد خود را ذخیره می‌کند، یادداشت می‌کند که چگونه همه آن‌ها به شخصیت‌های ملایم و گرایش به «خوب» اشاره می‌کنند، زمانی که درگیری منبع حیات داستان است – درام، تراژدی یا کمدی، روی صفحه یا روی صفحه.

بله، مرز بین نویسنده-کارگردان-ستاره و قهرمانش محو می شود، زیرا به نظر می رسد هیچ یک از این دو مفهوم اساسی کنترلی ندارند.

«تعارض» در مرکز «برنده سفر» تمرکز خود محور فرانک بر این هدف است، کسانی که به دلیل آن نادیده گرفته شده‌اند و ایده او و لورا به او انگیزه می‌دهند تا به بهترین شکل خود در Pitchfest به نظر برسد.

اگر بتواند قبل از مسابقه 50 پوند وزن کم کند، با او “برنده یک سفر” می شود تا بدانی کجاست.

صحنه‌های بامزه‌ای از لورا و خواهرانش (هدر رینوسا و آملیا سامسون) وجود دارد که با خواهر یا برادر «دلقک ترسو» خود صحبت می‌کنند تا برای این تجربه  جدید «آموزش» ببینند، با سفری تکان‌دهنده بدون طنز به فروشگاه اسباب‌بازی به عنوان بخشی از این فرآیند.

Win A Trip To Browntown!

ما می‌بینیم و می‌شنویم که فرانک به سرپرست جوان‌تر خود (فیلیپ دین سیلوا) اعتماد می‌کند، چیزی که فقط می‌دانیم او را منفجر می‌کند.

ما نگاهی اجمالی به آنچه که این همه توجه به خود-نه-توجه بچه ها با فرزندانشان می کند می بینیم.

و ما هر تعبیر PG-13 برای رابطه را می شنویم که برای مردان میانسال شناخته شده است، که تقریباً هیچ کدام به اندازه موارد ذکر شده در این سایت سرگرم کننده نیستند.

فقط ساختن یک فیلم، صحبت از مردم برای تامین مالی آن و متقاعد کردن یک توزیع کننده برای پخش آن یک کار هرکولی است، و نمی توان انکار کرد که این خود یک دستاورد است.

اما اگر این بهترین چیزی است که باید ارائه دهید، یک کمدی به اندازه یک تی شرت «شیطان اما خوب» که در فروش کلیسا ابرویی نمی کند و به خنده دار بودن یک کمیک استندآپ که در مراسم تشییع جنازه کار می کند، شاید این بار که کائنات سعی می کند چیزی به شما بگوید، باید گوش کنید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها