با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Windfall 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Windfall 2022 نوعی تجربه بازیگری است که معمولا برای من کار می کند. سه بازیگر با استعداد را در یک مجموعه به دام بیندازید و آنها را از هم جدا کنید. من را ثبت نام کن و پیش‌فرض اینجا به اندازه‌ای قوی است که فیلم را برای حدود یک ساعت سرپا نگه دارد زیرا این انرژی‌های بازیگری بسیار متفاوت در وسط اتاق با هم برخورد می‌کنند. سپس نویسندگان جاستین لادر و اندرو کوین واکر متوجه می شوند که واقعاً متوجه نشده اند که چگونه این فیلم را به پایان برسانند، و حسن نیت از همان ساعت اول با تغییر لحن به شدت شروع به از بین رفتن می کند. با این حال، حداقل یک اجرای عالی در اینجا وجود دارد، و کل ماجراجویی در 90 دقیقه یا بیشتر به پایان می رسد. این یک آزمایش بدون شک شکست خورده است، اما هرگز دردناک نیست.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/windfall-2022/

Windfall - Rotten Tomatoes

زیرنویس فیلم Windfall 2022 مردی (جیسون سیگل) که هرگز نامش برده نمی شود – و نه دو شخصیت اصلی دیگر – در یک خانه تعطیلات خوب در بیابان پرسه می زند. او آب پرتقال می نوشد و وقتی کارش تمام شد، لیوان را به بیرون پرتاب کرد. او فقط می نشیند و از هوای تازه لذت می برد. زمانی که از طریق یک دفتر تفنگ می زند و مقداری پول را در یک کتاب پنهان می کند، شروع به جدی تر شدن در مورد تجارت می کند.

مرد با یک رولکس و مقداری پول نقد می‌رود که صاحبش (جسی پلمونز) با همسرش (لیلی کالینز) وارد می‌شود. آنها با دیدن مهاجم متحیر می شوند و یک گروگان نسبتاً دست و پاگیر آشکار می شود. این دقیقاً «بعد از ظهر روز سگی» نیست. واضح است که این مرد به دنبال خشونت نیست، و مدیر عامل صاحب خانه حتی سعی می کند با او صحبت کند که چه کاری باید انجام دهد. او برای فرار به چیزی بیش از آنچه در دفتر بود نیاز دارد، و بنابراین آنها در واقع با دستیار مدیرعامل تماس می گیرند تا پولی را به خانه تعطیلات ارسال کنند. این حدود 36 ساعت طول می کشد – زمان زیادی برای اینکه همه چیز اشتباه پیش برود.

Windfall (2022) Movie: What is the Meaning of 'Windfall' Title? - SpikyTV

زیرنویس Windfall 2022 سگل کاریزما خوش بینانه طبیعی خود را در “Windfall” به گونه ای که به طور کامل کار نمی کند، کم اهمیت جلوه می دهد. هیچ توهینی به طیف بازیگر نیست، اما من آرزو داشتم نسخه ای با مهاجم خانه کمی ناامیدتر و خطرناک تر از آنچه در اینجا داریم، به خصوص با توجه به پایان این داستان. با این حال، نحوه برخورد مک داول و سگل با این مرد به پلمونز اجازه می دهد تا به عنوان مطمئن ترین فرد در اتاق، نمایش را بدزدد.

او فقط به‌عنوان مدیرعامل معرفی می‌شود، و غرور ناشی از موفقیت عظیم را بدون توسل به جویدن مناظر می‌کشد. مدیر عامل متقاعد شده است که این نمی تواند تصادفی باشد. چرا آن مرد فکر می کرد که هیچ کس آنجا نخواهد بود؟ و مدیر عامل می‌داند که احتمالاً در تعدادی از لیست‌های دشمنان قرار دارد، با توجه به اینکه چقدر کوچک‌سازی کرده است تا بتواند مکانی مانند این را داشته باشد. آیا سارق کینه شخصی دارد؟

Windfall (2022) Movie Folder Icon by Nandha602 on DeviantArt

پلمونز چنان انرژی جذابی به شخصیت خود می بخشد که او واقعاً فیلم را در کنار هم نگه می دارد. به حدی که وقتی او برای یک مکالمه طولانی شبانه بین کالینز و سگل ناپدید می شود، فیلم شروع به فروپاشی می کند. پس از آن صحنه هرگز بهبود نمی یابد. قطعاً در ضربات آخرش نیست که من نمی‌خرم. بخشی از مشکل این است که “Windfall” هرگز به سرعت آهسته ای که برای نتیجه گیری نیاز دارد، نمی رسد. به اندازه پا زدن آب به روشی جالب، تنش ایجاد نمی کند. بنابراین وقتی منفجر می شود، ناگهان احساس می شود. اگرچه شاید نکته همین باشد. ما هرگز نمی دانیم که چه زمانی یک تصمیم در صورت ما منفجر می شود – تصمیمات شدیدی مانند انتخاب دزدی از خانه یا ازدواج با فرد نامناسب با خطر ذاتی برای هر کسی، مدیران عامل و کسانی که او کوچک شده اند، همراه است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها