با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم All Hail 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم All Hail 2022 در کمدی-درام آرژانتینی، با نام مستعار گرانیزو، میگل فلورس هواشناس محبوب تلویزیونی است که میلیون ها بیننده در سراسر کشور او را تحسین می کنند و به ویژه در شهر زادگاهش بوینس آیرس او را دوست داشته اند. توانایی او در پیش‌بینی دقیق آب‌وهوا، نام «معصوم» را برای او به ارمغان آورده است، و به نوبه خود به او کمک کرد تا به برنامه تلویزیونی خود دست یابد – برنامه پر زرق و برق، نمایش آب و هوای عالی.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/all-hail-2022/

All Hail (2022) Netflix Movie Review | Granizo - YouTube

زیرنویس فیلم All Hail 2022 میگل در اولین شب نمایش جدیدش، شب عالی را می گذراند. میلیون‌ها نفر برای تماشای پخش او هماهنگ می‌شوند، جایی که او یک شب آب و هوای خوب را پیش‌بینی می‌کند و سریال شروعی فوق‌العاده دارد.

با این حال، در نیمه های شب، طوفان عظیمی در شهر رخ می دهد که ویرانی در پی خود به جای می گذارد. وزش باد شدید و تگرگ هرج و مرج ایجاد می کند، ساختمان ها، ماشین ها، درختان و حتی یک سگ، بار سنگین این وضعیت را به دوش می کشند.

وقتی میگل صبح روز بعد از خواب بیدار می شود، از دیدن آنچه اتفاق افتاده است وحشت زده می شود. او همچنین به سرعت مورد ناامیدی بسیاری از مردم قرار می‌گیرد، زیرا این هواشناس همیشه قابل اعتماد، که هرگز پیش‌بینی‌های خود را اشتباه نمی‌کند، همه را به این باور رساند که شبی خوش را در پیش خواهند داشت.

در پی این حادثه، میگل در رسانه های اجتماعی به یک خنده تبدیل می شود، آپارتمانش توسط معترضان پلاکاردی محاصره می شود و از برنامه تلویزیونی اش حذف می شود. او همچنین توسط رئیسش تشویق می‌شود که به تعطیلات برود – کاری که او با انجام آن موافقت می‌کند، بعد از اینکه مشخص شد حرفه‌اش دچار مشکل شده است.

میگل با نقل مکان به خانه دخترش در کوردوبا، در ابتدا به تعطیلات خود به عنوان یک فرار کوتاه نگاه می کند، بنابراین می تواند برای مدتی دراز بکشد تا دیوانگی آرام شود. اما خیلی زود، میگل خود را در سفری برای کشف خود می بیند که می تواند دیدگاه او را نسبت به زندگی تغییر دهد.

آیا او می تواند حرفه خود را تغییر دهد یا خیلی دیر شده است؟ و مهمتر از آن، آیا او واقعاً به شهرت و ثروت نیاز دارد یا چیزی بیشتر از یک ستاره تلویزیونی بودن برای زندگی وجود دارد؟

All Hail Review: Guillermo Francella's Tale of Self Discovery

زیرنویس All Hail 2022 به کارگردانی مارکوس کارنواله، گیلرمو فرانچلا، رومینا فرناندز و پتو مناهم را بازی می‌کند. این فیلم از امروز برای پخش در نتفلیکس در دسترس است و یک تصویر نسبتاً لذت بخش است که فرهنگ لغو، مسئولیت شخصی و ماهیت بی ثبات تجارت نمایشی را مورد توجه قرار می دهد.

«آل تگرگ» که مانند یک کمدی کوچک و عجیب و غریب بازی می کند، داستانی در مقیاس کوچک را روایت می کند که عمدتاً یک قطعه شخصیت محور است. به استثنای یک نمایش جزئی که در پایان فیلم اتفاق می افتد، این فیلمی است که داستان خود را حول محور ظهور و سقوط یک مرد و نحوه تغییر زندگی او بر اثر یک اشتباه متمرکز می کند.

این تصویری از آنچه ممکن است اتفاق بیفتد زمانی که چهره‌های سرشناس اشتباه می‌کنند را نشان می‌دهد و اینکه چگونه هواداران می‌توانند در یک لحظه به قهرمانان سابق خود بپردازند. همچنین روشی را بررسی می‌کند که در آن کلمات و عبارات می‌توانند به ابزاری قدرتمند تبدیل شوند، با نتایج مثبت و منفی، بسته به اینکه باد در هر زمان چگونه می‌وزد.

در حالی که هیچ یک از بحث های مطرح شده در All Hail چیزهای زمین را در هم می شکند، و بسیار مشکوک است که مخاطبان از تماشای این فیلم چیز جدیدی در مورد جهان یاد بگیرند، فیلم به عنوان یادآور دورانی است که ما در حال حاضر در آن زندگی می کنیم. منعکس کننده روشی است که در آن مشاغل می توانند در طول شب از هم پاشیده شوند و چگونه افراد می توانند به همان سرعت از محبوبیت خارج شوند.

آیا راهی دقیق تر و جدی تر برای بیان این داستان وجود دارد؟ مطمئناً، و من انتظار دارم که برخی از مخاطبان آن را نسبت به سلیقه خود کمی ساده‌تر بدانند. اما آن‌طور که من می‌بینم، این فیلم سعی نمی‌کند هیجان‌انگیز باشد، فقط سعی می‌کند داستانی سرراست را روایت کند، که مخاطبان عام می‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، زیرا افراد مشهور زیادی در طول سال‌ها آمدند و رفتند.

گیلرمو فرانچلا که داستان را به جلو می برد، نقش اولی دوست داشتنی در نقش میگل دارد. فرانچلا کسی است که به نظر می رسد نقش «آب و هواشناس محبوب» را به خوبی ایفا می کند، و تماشای او روی صفحه بسیار سرگرم کننده است.

در حالی که داستان به روشی می‌پردازد که در آن او از شرافت می‌افتد، و او را به‌عنوان فردی که در ابتدا بسیار موفق است ترسیم می‌کند، فیلم هرگز او را به‌عنوان یک غول یا فردی که ارتباط با او دشوار است قرار نمی‌دهد. به این ترتیب، وقتی همه چیز اشتباه می شود، نمی توانید برای او متاسف شوید و امیدوار باشید که او تا پایان تصویر همه چیز را تغییر دهد.

All Hail Review: Guillermo Francella's Tale of Self Discovery

بقیه بازیگران در نقش های مربوطه خود خوب هستند، اما فقط فرانلا است که می تواند کاری اساسی انجام دهد. بنابراین، این بسیار از آن نوع فیلم هایی است که در آن یا با داستان او کنار می آیید یا نمی کنید.

و اگر این کار را نکنید، پس این فیلم برای شما مناسب نیست. من معتقدم که منصفانه است که بگوییم یا بر اساس علاقه ای که به میگل دارید وارد آن می شوید یا اصلاً وارد آن نمی شوید.

آیا از All Hail لذت بردم؟ بله، فکر کردم خوب است. آیا دوباره آن را تماشا می کنم؟ بسیار مشکوک است، اما برای آنچه هست مشکلی ندارد.

این فیلم مرا به یاد یکی از آن عناوین میان‌رده‌ای می‌اندازد که همیشه در فروشگاه‌های کرایه ویدیو در اوایل دهه 00 موجود بود. شما آن را تماشا می‌کردید، زمان می‌گذرد، اما احتمالاً چند هفته دیگر آن را فراموش خواهید کرد.

در نهایت، All Hail یک تصویر غیر توهین آمیز است که برای کسانی که به دنبال دو ساعت فوت هستند مناسب است. نه سینمای انتصابی، اما به هیچ وجه بد هم نیست و برای نتفلیکس کاملاً مناسب به نظر می رسد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها