با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Anandham Vilayadum Veedu 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Anandham Vilayadum Veedu 2021 یک فیلم درام اکشن هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۱ به نویسندگی و کارگردانی Nandha Periyasamy و محصول سری Vaari Film است. در این فیلم گاوتام کارتیک، چران و شیوااتمیکا راجاسخار با بازیگران مکمل از جمله ساراوانان، ویگنش، دانیل بالاجی، راجندران و سونداراراجا به ایفای نقش می پردازند. این فیلم در 24 دسامبر 2021 در سینماها اکران شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/anandham-vilayadum-veedu-2021/

Anandham Vilayadum Veedu Review - Budget, Cast, Release Date (2022) -

زیرنویس فیلم Anandham Vilayadum Veedu 2021 پریا آمبالایی با دو همسر ازدواج کرد و با هم صاحب چند پسر و دختر از جمله کاسی، موثوپندی، پالانی، سلوام، دارمان و دیگران شدند. کاروپان، دشمن تجاری موثوپندی، اغلب با ایجاد بی تفاوتی در میان برادران، خانواده آنها را به دردسر می اندازد.

در حالی که Muthupandi و Kasi، دو برادر بزرگتر دو همسر Periya Aambalai گرد هم می آیند تا یک خانه بزرگ برای خانواده “مگا” خود بسازند، Karuppan نقشه ای حیله گر ایجاد می کند تا دو برادر کوچکتر Muthupandi و همسرانشان شورش کنند تا ساخت و ساز را متوقف کنند! در همین حال، ساکتیول، پسر کاسی، یک جوان باهوش است که به خانواده‌اش در برابر نقشه‌های ظالمانه کاروپان کمک می‌کند.

Anandham Vilayadum Veedu Mp3 Songs Download - Tamil Mp3 Songs

زیرنویس Anandham Vilayadum Veedu 2021 رام ونکات سریکار از سینما اکسپرس به این فیلم با 2.5/5 ستاره امتیاز داد و گفت: “وقتی وارد فیلم می‌شویم، می‌دانیم به چه چیزی وارد می‌شویم و این دقیقاً همان چیزی است که می‌گیریم.

Review- Anandam Vilayadum Veedu – Malini Mannath

زیر ایرادات، ملودرام، مجموعه‌ای از در این درام خانوادگی می‌توان قلب‌هایی را جست‌وجو کرد، اما به چیزهای بیشتری نیاز داشت. به عبارت دیگر، شالوده به اندازه کافی قوی است، اما به ساختار قوی‌تری نیاز داشت.” 2 در 5 و نوشت: «یک درام خانوادگی با نوشته های ساختگی و ساخت سریال های تلویزیونی». درام های خانوادگی دهه 80.” و حكم نهايي را زير ميانگين داد. بهارات کومار از نیوز تودی نوشت: “فیلم در مکان‌ها گیر می‌کند و نمی‌تواند ارتباط عاطفی برقرار کند. اما ناندا پریاسامی را می‌توان به خاطر گرفتن فیلمی با پیام خوب تحسین کرد.” این فیلم از الگوی روتین درام خانوادگی پیروی می‌کند.”

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها