با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Barbarians 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Barbarians 2021 وقتی نوبت به نمایش خشونت‌های ناگهانی می‌رسد، «بربرها» در یک هفته هولناک اکران می‌شود. و هیچ چیز در مورد این فیلم مهمانی شام از جهنم که با خلق و خوی روشن شده است نمی تواند با درام واقعی که در میانه جوایز اسکار رخ داد رقابت کند. یا با هر فیلم هیجان انگیز دیگری برای تهاجم به خانه.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/barbarians-2021/

Barbarians (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Barbarians 2021 ظاهراً برای جشن تولد آدام (ایوان رئون) برگزار می شود، هیچ چیز درباره شام ​​چهار نفره در مرکز فیلم جشن گرفته نمی شود. آدم تمام روز پس از پیدا کردن روباه زخمی که دوباره ظاهر می شود، ناآرام بوده است. شریک زندگی او، مجسمه ساز ایوا (کاتالینا ساندینو مورنو)، هیجان زده است که در خانه ای سرد مدرن زندگی می کند که فقط فریاد می زند که مردان نقابدار با سلاح های کشیده وارد شوند. و دوستانشان – اینفلوئنسر لوکاس (تام کالن، در خدمت هنری کاویل در فیلم B) و دوست دخترش کلوئه (اینس اسپیریدونوف) – تقریباً به طور کامل آنجا هستند تا آدام از قبل شکننده را از لبه‌ها دور کنند.

حاملگی، رابطه عاشقانه، یکپارچگی عظیم ایجاد شده توسط ایوا، یک معامله املاک، یک مکالمه توهم زا و پیش پا افتاده تر وجود دارد – ارز رمزنگاری شده به وجود می آید، که هر آنچه را که باید در مورد این چهارگانه بدانید به شما می گوید – نسبت به آنچه که در یک کوارتت پیدا کنید. برانچ دریاچه نقره ای. زمانی که آدام و لوکاس در یک دعوای سیلی روی زمین با هم دست و پنجه نرم می کنند، وقتی مردان نقابدار وارد می شوند و همه آنها را با یک اسپری بیضی قرمز رنگ شده با عجله در همان نیمه راه می بندند، تقریباً راحت می شوید. از آنجا، “بربرها” تمرینی برای تشدید خشونت است که به تلفات جمعی ختم می شود.

چارلز دورفمن، نویسنده و کارگردان، همان فیلم‌هایی را که طرفداران این ژانر دیده‌اند، دیده است و بهترین فیلم‌ها همه در اینجا هستند. کارت‌های عنوانی وجود دارند که فصل جدیدی از داستان را اعلام می‌کنند که با خط زیرین تند تند ارائه می‌شود (بسیار «درخشش»). ماسک‌های ترسناکی هستند که مهاجمان می‌پوشند (بسیار «غریبه‌ها»). و مقداری از “You’re Next” در آنجا نیز وجود دارد، زیرا مهاجمان متوجه می شوند که چقدر این چهار نفر را دست کم گرفته اند.

Barbarians (2021) - IMDb

زیرنویس Barbarians 2021 به نظر می رسد خود را دست کم گرفته اند، زیرا تا پایان شب دست همه آنها خون خواهد بود. اما خشونت یک مسیر لغزنده است و آدام و لوکاس قبلاً آماده بودند تا زمانی که بهانه ای به آنها داده شود، از آزار کلامی و عاطفی به درگیری فیزیکی خونین بروند. از همان ابتدا، آدام و لوکاس از آن نوع رابطه‌ای بی‌نظیر برخوردارند که به‌شدت گمراه‌کننده به نظر می‌رسد، و لوکاس آرزوهای خوبی برای تولد دارد که شامل امیدواری او به این است که آدام به اندازه‌ای رشد کرده باشد که کمتر شبیه یک پسر بچه به نظر برسد.

نیاز آنها بدتر می‌شود، به‌طوری که لوکاس مطمئن به وضوح نقش آلفا را در میز بازی می‌کند و آدام از نوع بتا است که حتی نمی‌تواند آن روباه بیچاره را از بدبختی نجات دهد. اما آدام که لوکاس تنبل و تنبل از آدام می خواهد به او سیلی بزند، در نهایت این کار را انجام می دهد – برای شوکه و ناراحتی دو زن پشت میز. دیری نپایید که لیوان‌های شراب به صورت پرت می‌شوند، سپس لیوان‌ها پرتاب می‌شوند، و سپس هر چهار نفر خود را در معرض خطر جسمانی از سوی مردانی که لباس‌های سره‌پیچ می‌پوشند، می‌بینند. اما آه، میزها چگونه خواهد چرخید! ما این را می دانیم زیرا یک کارت عنوان “Tables Turn” را نشان می دهد.

Barbarians (2021) - IMDb

“چه چیزی می تواند مردم عادی را به سمت خشونت سوق دهد؟” سوالی است که در قلب “بربرها” وجود دارد، جایی که حتی مردان اسلحه دار نیز انگیزه ای دارند. اما اگرچه دورفمن آن تز را با شاه‌ماهی قرمز و نوشیدنی‌های نوشابه می‌پوشاند، فیلم هرگز نمی‌تواند به یک لحن ثابت بپردازد. مجموعه‌ای طولانی که در آن دو زوج، بسته و ترسیده، دور هم جمع می‌شوند، در حالی که غریبه‌ای هنر، سفال و مبلمان را در هم می‌کوبد، جوکر جک نیکلسون، موزه را در «بتمن» خراب می‌کند، اما هیچ‌کدام از کمدی‌های هیجان‌انگیز آن سکانس نیست. . گفتگوی شام پرشور یک نقطه برجسته است، که به سرعت هر چهار نفر را به عنوان متعارف بورژوا نشان می دهد، اما به نظر می رسد فقط برای این وجود دارد که نزول آنها به سمت خشونت آدرنالین تحریک کننده تر به نظر برسد.

اما در سال 2022، ما عادت کرده ایم که ببینیم مردم عادی به چیزی وحشی تبدیل شده اند. مردی بالغ در جریان مراسم اسکار در تلویزیون زنده به مرد دیگری سیلی زد. مردم بر سر پوشیدن ماسک های پارچه ای در طول همه گیری به نبرد می روند. ما به مرحله ناامید کننده جامعه خود رسیده ایم که در آن برداشتن گام کوچک از خشم به عمل دیگر آنقدرها جهش بزرگ به نظر نمی رسد. وقتی صحبت از افشای قبر سفید شده زندگی مدرن می شود، «بربرها» نمی توانند با اخبار رقابت کنند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها