با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Celeb Five: Behind the Curtain 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Celeb Five: Behind the Curtain 2022 یک فیلم کوچک سرگرم‌کننده و پرجنب‌وجوش است که استعدادهای کمدی چهار زن را در کنار هم جمع می‌کند، زیرا آنها قصد دارند مطالبی را برای یک فیلم کمدی جدید نتفلیکس ایجاد کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/celeb-five-behind-the-curtain-2022/

Watch Celeb Five: Behind the Curtain | Netflix Official Site

زیرنویس فیلم Celeb Five: Behind the Curtain 2022 این یک پیش‌فرض کاملاً مستقیم است، و تمام ویژگی‌های کمدی کره‌ای را ایفا می‌کند، با استعدادهای Celeb Five همراه با سواری. هرکسی که فیلم‌های پشت صحنه یا مسخره‌های ستارگان درام یا کی‌پاپ را تماشا کرده باشد، فوراً با سبک ارائه شده در اینجا، با شوخی‌های احمقانه فراوان، آشنا می‌شود. برخی با این مواد طنین انداز می شوند، برخی دیگر نه.

این نمایش با بازی خود، استعدادهای کیم شین یانگ، سونگ یون یی، شین بونگ سان و اهم یانگ می را گرد هم می آورد. برای کسانی که از این گروه دخترانه آگاه هستند، Celeb Five پنجمین عضو خود، Kim Young-hee را که در اواخر سال 2018 بخش بود، از دست داد – از این رو چرا این گروه بیشتر شبیه Celeb Four است تا Celeb Five.

بنابراین، چهار عضو آنجا را ترک کردند، با هم در این نمایش 55 دقیقه‌ای کار کنند تا ایده‌هایی برای اجرای نمایش متوقف کنند.

بسیاری از مطالب در اینجا بر روی باند متمرکز است، در حالی که آنها در تقویم خود می چرخند (با احترام به یک انیمیشن کوچک) در حالی که ایده ها را طوفان فکری می کنند، سعی می کنند آن را در سطح بین المللی بزرگ کنند و در عین حال از کمدی کره ای، مردان و آنچه ممکن است در آینده در انتظارشان باشد صحبت می کنند.

Is Celeb Five: Behind the Curtain (2022) on Netflix France?

زیرنویس Celeb Five: Behind the Curtain 2022 در طول راه، طرح‌های بداهه خوبی وجود دارد، از جمله قهقهه و خنده فراوان برای شرکت. اگر من خیلی خشن باشم، برخی از طرح‌ها در اینجا به نظر صحنه‌سازی شده‌اند و کاملاً کار نمی‌کنند، از جمله برخی از شوخی‌های خام‌تر. در یک لحظه با یک تماس ویدیویی اشتباه مواجه شدیم، یکی از دختران در حالی که برهنه داخل وان حمام ایستاده بود. (همه چیز مبهم است، نگران نباشید!)

Celeb Five: Behind the Curtain Parents guide, Age Rating | 2022

همچنین ارجاعات مشکوک متعددی به 365 Days نیز وجود دارد، فیلم شهوانی وحشتناکی که به نوعی در چندین مکالمه در طول زمان نمایش ظاهر می شود. در نهایت اگرچه تمام این شوخی‌ها و سکانس‌های بداهه‌سازی منجر به این می‌شود که دختران پشت صحنه آماده شوند تا نمایش خود را روی صحنه اجرا کنند.

Celeb Five: Behind the Curtain در نهایت یک فیلم برای طرفداران است. کسانی که Celeb Five را از زمان آغاز به کارشان در دهه 1980 دنبال کرده‌اند، آنچه را که دختران می‌آورند دوست خواهند داشت و از شوخی‌های آنها در طول زمان اجرا لذت می‌برند. قطعاً خنده‌های محکمی در اینجا وجود دارد، و کسانی که با فرهنگ آشنا هستند و می‌دانند Celeb Five چه کسانی هستند، احتمالاً بیشترین بهره را از این خواهند برد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها