با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Cuts 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Cuts 2021 در اینجا یک فیلم دیوانه وار افراط شده است که در همه جا پخش شده است. فیلمنامه به طرز عجیبی توسعه نیافته به نظر می‌رسد، گویی نمی‌تواند بفهمد که می‌خواهد کدام یک از دو نوع فیلم باشد: کمدی سیاه خشن گونزو یا غوغایی در مورد آرایشگرانی که جامعه خود را از دست سازندگان نجات می‌دهند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/deadly-cuts-2021/

Deadly Cuts: A blast from Irish cinema's past

صحنه، منطقه خیالی شمال دوبلین در پیگلین‌تاون است. کمی خشن است، اما مشاغل محلی قلب تپنده محله هستند، از جمله آرایشگاه Deadly Cuts که توسط میشل نترس (آنجلین بال) اداره می شود.

Deadly Cuts Official Irish/UK Trailer 2021 - YouTube

او مانند هر کس دیگری توسط گانگستر نفرت‌انگیز دیانو (ایان لوید اندرسون) مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد و پول محافظتی مخربی می‌خواهد یا این مکان خراب می‌شود. هنگامی که این فرد وحشتناک یک روز بعدازظهر وارد سالن می شود، یک رویارویی آشفته منجر به خشونت و سپس یک نقشه عجیب و غریب اورتونسک برای دور انداختن جسد در یک زباله سوز مناسب می شود. سپس آرایشگرها از تلفن Deano برای پیامک به سایر گانگسترها استفاده می کنند تا منطقه را به حال خود ترک کنند. (ظاهراً هیچ نگرانی در مورد پاک کردن خون وجود ندارد.)

Deadly Cuts (2021) - IMDb

از این نقطه – به غیر از ملاقات یک افسر پلیس خنده دار – فیلم به حالت متفاوتی تغییر می کند، تم بسیار نرم تر و شبیه تلویزیون کودکانه Deadly Cuts به شیرینی وارد یک مسابقه آرایشگری تلویزیونی می شود، که اگر برنده می شد ثابت می شد. این یک کسب و کار قابل دوام است و بنابراین مانع از توسعه مجدد نجیبانه ای می شود که توسط سیاستمدار محلی حریص دارن فلین (آیدان مک آردل) طراحی شده است. برای بقیه فیلم، داستان همین است، با پائولین مک‌لین پدر تد که در نقش یک قاضی بی‌حساب تلف می‌شود. ما در پایان به خشونت برمی گردیم، اما مانند فیلم، متأسفانه، بیشتر احمقانه است تا خنده دار.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها