با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Hypnosis 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Hypnosis 2020 هیپنوتیزم یک درام آزاردهنده سال ۲۰۲۰ از فیلمساز روسی والری تودوروفسکی است. تودوروفسکی از تجربیات خود در کودکی 12 ساله الهام گرفت، زمانی که او را نزد هیپنوتیزور معروف شوروی ولادیمیر رایکوف آوردند تا کلاستروفوبیا خود را درمان کند. او به سراغ لیوبوف مولمنکو، فیلمنامه نویس رفت تا این ایده را تبدیل به فیلمنامه کند و داستان او شامل میشا (سرگی ژیرو)، نوجوانی است که از راه رفتن مداوم در خواب رنج می برد. پدر و مادرش ناامیدانه از هر چیزی برای کمک به او تلاش می کنند، بنابراین او را برای درمان نزد هیپنوتیزم درمانگر معروف دکتر ولکوف (ماکسیم سوخانوف) می فرستند. به نظر می رسد که میشا قابل هیپنوتیزم نیست، اما با دکتر ولکوف و بقیه بیماران، به ویژه دختری به نام پولینا (پولینا گالکینا) آشنا می شود. با این حال، میشا ممکن است آنقدر که به نظر می‌رسد مقاوم نباشد، و با محو شدن خطوط بین رویاها و واقعیت، او شروع به مشکوک شدن می‌کند که در مورد دکتر ولکوف بیشتر از چیزی که به نظر می‌رسد در جریان است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/hypnosis-2020/

Hypnosis (2020) - IMDb

زیرنویس فیلم Hypnosis 2020 هیپنوتیزم برخی از سوالات جالب در مورد هیپنوتیزم را بررسی می کند، به ویژه این تصور آزاردهنده که ممکن است نتوانیم تشخیص دهیم که آیا واقعا هیپنوتیزم شده ایم یا نه. میشا بارها و بارها فرش را از زیر خود بیرون می‌کشد، به سبک باشگاه مبارزه، اما هرگز نمی‌توان مطمئن بود که این تجربیات واقعی‌تر از تجربیاتی هستند که به نظر می‌رسد جایگزین شده‌اند. تودوروفسکی کاملاً از این ابهام استقبال می کند و مخاطبان را به همان اندازه که میشا از جایگاه خود نامطمئن می کند. در نتیجه، فیلم غرق در پارانویا است – نوعی پارانویا به خصوص آرام و کنترل شده، اما با این وجود.

این فضا توسط تودوروفسکی با دقت در فیلمبرداری و تدوینش به زیبایی منتقل می شود. حرکت دوربین آهسته و دقیق است، ترکیب بندی ها به شدت کنترل می شوند و برش ها دقیق و عمدی هستند. میشا نگران است که جهان اطرافش توسط شخص دیگری اداره شود، و سبک فیلمسازی تودورفسکی کاملاً این ایده را به صورت بصری منتقل می کند. در هیپنوتیزم لایه‌هایی از خودارجاعی وجود دارد، زیرا تودوروفسکی حتی بیشتر از دکتر ولکوف جهان اطراف میشا را کنترل می‌کند، بنابراین خطوط بین فیلم‌ساز و هیپنوتیزور محو می‌شود. با وجود این، تودورفسکی هنوز همه چیز را برای تفسیر باز می گذارد، و بنابراین هیپنوتیزم را می توان در سطوح مختلف خواند، حتی به عنوان استعاره ای از کنترل ولادیمیر پوتین بر جامعه روسیه. (شایان ذکر است که تودوروفسکی در واقع در اوکراین متولد شد، زمانی که این کشور بخشی از اتحاد جماهیر شوروی بود.) هیپنوتیزم ممکن است برای کسانی که به دنبال پاسخ روشن هستند ناامید کننده باشد، اما برای کسانی که از سوالات لذت می برند، فیلم جذابی است. .

ژان نوئل ماستونن، فیلمبردار هیپنوتیزم، هیپنوتیزم را به صورت دیجیتالی با قاب 2.39:1 برای اکران در سینما ثبت کرد. هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین‌ها، لنزها یا وضوح تصویری که او استفاده می‌کرد، در دسترس نیست، اما نتایج بسیار زیبا هستند، به روشی سبک. تصویر دارای ظاهری واضح و تمیز از فیلمبرداری دیجیتال با کیفیت است، بدون نویز یا سایر مصنوعات. سطوح کنتراست و سیاهی ثابت هستند، اگرچه برخی از صحنه های کم نور به طور اجتناب ناپذیری سطح سیاهی را افزایش می دهند. زمان بندی رنگ جالب است، زیرا در ابتدا ممکن است به نظر برسد که رنگ آن سبز است، اما این یک نقص نیست. در عوض، این یک انتخاب زیبایی شناختی است. طراحی تولید و لباس‌ها به سمت آن رنگ‌های سبز متمایل است تا به بیشتر صحنه‌ها رنگی بیمارگونه بدهد. در لحظات کلیدی، رنگ‌ها باز می‌شوند و رنگ‌های نارنجی گرم‌تری را در بر می‌گیرند که در تضاد دقیق با مواد اطراف هستند. مانند هر چیز دیگری که در مورد فیلم انجام می شود، حتی رنگ نیز به شدت کنترل شده است. این یک ظاهر چشمگیر است که به خوبی با هیپنوتیزم سازگار است.

Hypnosis (2020) - IMDb

زیرنویس Hypnosis 2020 صدا به زبان روسی 5.1 DTS-HD Master Audio با زیرنویس انگلیسی و اسپانیایی اختیاری ارائه می‌شود. صحنه‌های صوتی در طول فیلم بر روی کانال‌های جلویی فیلم متمرکز می‌شوند، و موسیقی نگران‌کننده آنا دروبیچ بیشتر فضا را ایجاد می‌کند. برخی از لحظات گاه به گاه وجود دارد که در آن محیط زنده می شود، مانند هنگام سواری پر سر و صدا در مترو، اما به طور کلی ترکیبی آرام است. با این حال، این برای متریال نامناسب نیست – کاملاً برعکس، زیرا سکون موسیقی متن به معنای موضوعی است. میشا آنقدر روی ادراکات خودش متمرکز است که حتی تمام اتفاقاتی که در اطرافش می گذرد را نمی شنود.

نسخه Blu-ray Hypnosis از Altered Innocence در یک قاب amaray شفاف با یک درج ارائه می‌شود که گرافیک پس‌زمینه را از قاب جلویی به سمت عقب گسترش می‌دهد، بنابراین وقتی کیس باز می‌شود قابل مشاهده است. یک جلد لغزنده مستقیماً از سندرم سرکه وجود دارد که محدود به 1000 واحد اول است که دارای آثار هنری جایگزین است. هیچ چیز اضافی واقعی روی دیسک وجود ندارد.

Hypnotic (2021) - IMDb

فقدان موارد اضافی ناامید کننده است، زیرا شنیدن آنچه تودوروفسکی در مورد هیپنوتیزم می گوید جالب است. از سوی دیگر، او در مصاحبه‌ها بسیار حیرت‌انگیز بوده است، بنابراین به نظر نمی‌رسد که او نمی‌خواهد بیشتر از فیلم پاسخ دهد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها