با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Jessie and the Elf Boy 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Jessie and the Elf Boy 2022 جسی و پسر جن یک فیلم خانوادگی است که در ادینبورگ، اسکاتلند اتفاق می‌افتد. جسی و پسر جن با خط داستانی شیرین و حس شوخ طبعی اسکاتلندی آن یکی از فیلم هایی است که خانواده باید تماشا کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/jessie-and-the-elf-boy-2022/

JESSIE AND THE ELF BOY Official Trailer (2022) Family Movie - YouTube

زیرنویس فیلم Jessie and the Elf Boy 2022 داستان به دنبال Ghillie Dhu (Hack Whittle) است، یک جن که فقط با پوشیدن یک گردنبند خاص می توانید آن را ببینید. وقتی دختری را که در جنگل ملاقات می‌کند دور می‌شود، برای یافتن او به جستجو می‌رود، اما متوجه می‌شود که آن دختر جوان بزرگ شده است.

او سپس جسی (جولیا براون) را پیدا می کند که به اعتقاد او همان دختر جوان تمام آن سال هاست. جسی به تازگی کار جدیدی را در سالن مادرش شروع کرده است، و معلوم شد که این جن ممکن است چیزی باشد که او برای تبدیل شدن به آرایشگر بزرگ بعدی به آن نیاز دارد.

Jessie and the Elf Boy' is this year's must-see family film

زیرنویس Jessie and the Elf Boy 2022 جسی با مادرش برخورد می کند که او را منجمد می کند و همچنین سعی می کند او را متوجه کارهای شگفت انگیزی کند که می تواند انجام دهد – جولیا این ویژگی ها را به خوبی به تصویر می کشد. هاک ویتل تازه واردی است که برای اولین بار در این فیلم ظاهر می شود – شخصیت او، گیلی، در مورد چگونگی جستجوی دوست دوران کودکی خود بسیار کمدی است.

او چیزهای مختلفی را در جنگل کشف می کند که نداشت – یکی از موارد مورد علاقه من آب میوه گازدار است. مادر جسی، والری، (گیل واتسون)، صاحب آرایشگاه، در پایان نقش بسیار مهمی ایفا می کند، اما من زیاد نمی گویم. بخش مورد علاقه من از خط داستانی سالن زمانی است که جسی گیلی را کشف می کند، و او چند مدل موی شگفت انگیز ایجاد می کند. من عاشق جنگل در ابتدای فیلم هستم که خانه گیلی در آن قرار دارد – زیبا است و مناظر شگفت انگیزی را که اسکاتلند ارائه می دهد برجسته می کند.

Jessie and the Elf Boy (2022) - IMDb

پیام فیلم این است که حقیقت همیشه در پایان آشکار خواهد شد و مزایای خود را خواهد داشت – خوب و بد.

من به Jessie and the Elf Boy 3 از 5 ستاره را می دهم و آن را برای سنین 8 تا 11 سال به علاوه بزرگسالان توصیه می کنم.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها