با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Looking for a Lady with Fangs and a Moustache 2019

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Looking for a Lady with Fangs and a Moustache 2019 مردی کاتماندو که به او گفته شده نفرین شده است و ظرف یک هفته خواهد مرد، ناامیدانه به دنبال روحی گریزان است که ممکن است او را در «در جستجوی بانوی دندان نیش و سبیل» نجات دهد. این جدیدترین فیلم نویسنده و کارگردان بوتانی الاصل خینتس نوربو («فنجان»، «مسافران و جادوگران») اگرچه بر اساس مفاهیم بودایی تبتی بازی می کند، مانند فیلم اخیر «بیداری» از اساطیر سنتی مذهبی به عنوان سکوی پرشی برای ترس استفاده نمی کند. ” یا هر تعداد عنوان مرتبط با جن گیری. در عوض، ویژگی نپالی وسوسه‌انگیز و از نظر بصری زیبای او، سفری آرام و مرموز به سوی روشنگری فردی را ارائه می‌دهد. اکران جهانی آبراموراما با اکران سینمای مجازی در 9 آوریل آغاز می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/looking-for-a-lady-with-fangs-and-a-moustache-2019/

Looking for A Lady with Fangs and A Moustache (2019) directed by Khyentse  Norbu • Reviews, film + cast • Letterboxd

زیرنویس فیلم Looking for a Lady with Fangs and a Moustache 2019 تنزین دم اسبی (Tsering Tashi Gyalthang) برنامه های بلندپروازانه ای برای افتتاح «بهترین کافی شاپ در کل نپال» دارد. برای این منظور، او از منابع مختلف سرمایه جمع آوری کرده است، از جمله مادری که او را تشویق به تحصیل موسیقی کرد که به ویژه برای آن مناسب نیست. او با جستجوی مکان‌های احتمالی، معبدی قدیمی را که به دلیل آسیب‌های ناشی از زلزله رها شده بود، می‌چرخاند. این تجاوز، دوست صمیمی جاچونگ (تولکو کونگ‌زانگ)، یک تبعیدی تبتی را به وحشت می‌اندازد، که نگران است که این مکان «رحم الهه» است و نباید مزاحمش شود. تنزین این هشدار را به عنوان یک مزخرف خرافی نادیده می گیرد.

با این حال، به زودی او شاهد رؤیاهای عجیبی است، جاسوسی از یک دختر جوان که در خیابان آواز می خواند، سپس زن جوانی در نیمه شب آشپزخانه او را تمیز می کند – واهی که به زودی ناپدید می شود، و او به تنهایی می تواند آن را ببیند. جاچونگ او را وادار می‌کند تا با یک راهب پیشگوی هیپستر (نگاوانگ تنزین) ملاقات کند، که به طرز خشمگینانه‌ای به تنزین اطلاع می‌دهد که محکوم به هلاکت است به خاطر جرمش. این موضوع نیز باعث خنده می شود، تا زمانی که قهرمان داستان ما آنقدر تحت تأثیر ارواح اضافی قرار می گیرد – به ضرر تعهدات کاری فوری خود – که با اکراه به ملاقات یک استاد بودایی مسن (اورگن توبگیال رینپوچه) می رود. حکیم بدخلق توصیه می کند که تنها امید او این است که بیعت “داکینی” را بیابد و بیعت کند، روح زن جیوه ای که با دگرگونی و خرد مرتبط است. اما از آنجایی که او ممکن است به هر شکلی باشد، این جستجو به چیزی شبیه به تعقیب غاز وحشی تبدیل می شود.

Looking for a Lady with Fangs and a Moustache (2019) - IMDb

زیرنویس Looking for a Lady with Fangs and a Moustache 2019 داستان داکینی در اینجا آنقدر بد توضیح داده شده است، و کارگردانی نوربو به قدری گیج‌آمیز یکنواخت است که خلاصه‌ی کیت مطبوعاتی فیلم به‌طور قابل‌توجهی دراماتیک‌تر از خود تصویر روی صفحه است. اما کارگردان واقعاً علاقه‌ای به تعلیق ندارد، چه رسد به ترس، و سردرگمی ما در مورد اینکه قهرمان دقیقاً به دنبال چه چیزی است، قرار است منعکس‌کننده‌ای باشد.

این در واقع در مورد سفر است، نه مقصد. تنزین که مکرراً به عنوان یک “مرد مدرن” از او یاد می شود، ظاهراً باید از زندگی خود بترسد تا در آگاهی کامل و شادی از واقعیت معنوی بزرگتر خود “دوباره متولد شود” و دیگر درگیر تعقیب دنیوی (و به نظر می رسد غربی) نباشد.

قبل از رسیدن به آن نقطه، او مدام شکایت می‌کند که نمی‌تواند تشخیص دهد که خواب می‌بیند یا نه. «در جستجوی یک بانو» همان حالت را در سرتاسر منتقل می‌کند و امور روزمره و خارق‌العاده را محو می‌کند. نتیجه کمتر شبیه یک روایت مرسوم است تا نوعی پیچ و خم که در نهایت بیننده (و تنزین) از آن بیرون می آیند، کمی مات و مبهوت اما در عین حال شاداب. یک آرامش درونی در اکشن وجود دارد، حتی زمانی که قهرمان ما در بهت ترین حالت خود است، احساسی که او به طرز ناخوشایندی با آن بازی نمی کند. در اینجا، کاتماندو پر از آب و هوا، فضایی در سکوت مطلق دارد، و حتی هشداردهنده‌ترین مناظر نیز طنز بازیگوشی خاصی دارند.

Looking for a Lady With Fangs and a Moustache' Review - Variety

از نظر زیبایی‌شناختی نیز، فیلم نوربو سطوح ثابت و خاموشی از مسمومیت را ارائه می‌کند، و لذتی همیشگی به ارمغان می‌آورد، در حالی که هرگز به پر زرق و برق نمی‌رسد. فیلمبرداری صفحه عریض مارک لی پینگ بینگ (در فیلم‌های «در حال و هوای عشق» و «هو هسیائو-هسین») ترکیب‌بندی‌های زیبا را با رنگ‌هایی به‌قدری غنی تلفیق می‌کند که تقریباً می‌توانید طعم آن‌ها را بچشید، با سکانس‌های شبانه به‌ویژه دوست‌داشتنی. در اینجا موسیقی سنتی بسیار جذابی شنیده می‌شود و مکرراً پخش می‌شود، اما فضایی برای انتخاب‌های موسیقی متن عجیب‌تر، از جمله قطعه تام ویتس و موسیقی کلاسیک مکزیکی هوآپانگوی توماس مندز «Cucurrucucu Paloma» وجود دارد.

نوربو خود یک لاما است که در کودکی به عنوان سومین تجسم بنیانگذار تبار کینتسه بودیسم تبتی شناخته شد. مانند ویژگی‌های قبلی او، آموزه‌های دینی به ندرت بیان می‌شوند، اما به آرامی در یک پیشرفت حکایتی جذاب و شگفت‌انگیز تعالی می‌یابند. او بار دیگر از بازیگران غیرحرفه‌ای نیز برای تأثیرگذاری خوب استفاده کرده است، بازی‌های وسوسه‌انگیزی که هر گونه بی‌تجربه‌ای را رد می‌کند، و در مورد گیالتانگ، حرفه‌ای جدید را نشان می‌دهد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها