با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Love Is Blind 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Love Is Blind 2019 «عشق کور است» کارگردان اندی دلانی و مونتی وایت بلوم شاید باید عنوان «عشق خودسرانه است» باشد. هیچ دلیلی وجود ندارد که چگونه و چرا عشق در روابط تجلی یا از بین می‌رود، دقیقاً به همان شکلی که انگیزه‌های شخصیت‌های فیلم آن‌طور که راحتی فیلم‌نامه می‌خواند تغییر می‌کند. ترکیبی عجولانه از هوس‌های عاشقانه و عجیب و غریب این درام درباره زن جوانی با ادراک چشمی انتخابی است که تلاش می‌کند افراد شکسته‌ای را که در حوزه کاری او قرار دارند، بشناسد. توانایی او برای دیدن تنها آنچه که می‌خواهد، مستقیماً با استدلال انتخابی فیلم مرتبط است، وقتی صحبت از تدبیر و ظلم‌آلودگی می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/love-is-blind-2019/

Love is Blind UK Trailer (2019) Aidan Turner | Shannon Tarbet | Mathew  Broderick | Chloë Sevigny - YouTube

زیرنویس فیلم Love Is Blind 2019 الیزابت کرافت (شانون تاربت) که برای دوستانش با نام “بس” شناخته می شود، در شهر کوچکی در شمال نیویورک با پدر بیمارش موری (متیو برودریک) و طاووس آلبینو به نام آرگوس زندگی می کند. او از یک اختلال نادر رنج می برد که بر توانایی او برای دیدن افرادی که از نظر فیزیکی وجود دارند، تأثیر می گذارد. نابینایی تبعیض آمیز او باعث ایجاد شکاف بین بس و مادر دلسوزش کارولین (Chloë Sevigny) شده است. ده سال قبل، یک رویداد اسرارآمیز اسرارآمیز باعث شد که بس به این باور برسد که کارولین در حالی که واقعاً فوت نکرده است. موری در میانه شکستگی رابطه آنها گرفتار می شود، که به نظر دشوار می رسد زیرا او در شرف انجام یک عمل تهدید کننده زندگی بدون حل مسالمت آمیز است.

بس روی رنج خود با دستیار پژوهشی روان درمانی اوتیستیک، فارمر اسمیتسون (بنجامین واکر) کار می کند. تکنیک های غوطه ور او برای درمان ذهن ناکارآمد او از یک روال دقیق و سخت پیروی می کند – با استفاده از روش های غیرمتعارفی مانند شبیه سازی تولد دوباره با دراز کشیدن روی بدن کاملاً پیله شده اش در حالی که او در تلاش برای رهایی از وزن و اسارت خود است. او همچنین عاشق او است (به گونه‌ای که بیماران در فیلم‌ها گاهی عاشق درمانگرهای خود می‌شوند)، اما او از واکنش متقابل، عمدتاً به خاطر حرفه‌اش، خودداری می‌کند.

جلسات درمانی آن‌ها زمانی تغییر می‌کند که راسل هنک (آیدان ترنر) کارگر ساختمان‌ساز انسان‌دوست و سوزان‌آور وارد شهر شود. او مردی است خودکشی با افکار عمیق و برانگیزاننده فراوان، افکاری که ممکن است باعث غرق شدن چشم مخاطب شود. او در حال خراب کردن کسب و کار همسایه است، اما در واقع او در یک جستجوی خود ویرانگر شخصی است، با دمیدن در چهارراه ها در چراغ قرمز و خفه کردن خود با سیم تلفن، سرنوشت را مسخره می کند. پاره کردن اساساً به عنوان یک استعاره عمل می کند و عملاً برای ارزش تمثیلی خود فریاد می زند و بر پشت خود می زند.

Love Is Blind (2019) - IMDb

زیرنویس Love Is Blind 2019 کشاورز نمی تواند در برابر اصرار برای تعمیر این غریبه مقاومت کند. با این حال، تا زمانی که راسل بیس زیبا را در حال ورود به دفتر کشاورز می بیند، راسل متقاعد می شود که می تواند تغییر کند. فارمر که فکر می‌کند این دو روح شکسته می‌توانند همدیگر را شفا دهند، به آنها دستور می‌دهد که با هم معاشرت کنند. فقط یک مشکل بزرگ وجود دارد: شرایط فعلی بس در مورد راسل نیز صدق می کند. مکالمات آنها یک طرفه خواهد بود، که پس از آن راسل را به رفتاری نسبتاً دردسرساز، ترسناک و شبیه به استالکر سوق می دهد، حداقل برای مخاطبانی که این داستان را تماشا می کنند. از سوی دیگر، سازندگان فیلم فکر می‌کنند که این فیلم عاشقانه است.

مردان زندگی بیس تقریباً به طور انحصاری تصمیمات او را هدایت می کنند، که به نظر می رسد با ایده روشن دلنی، وایت بلوم و فیلمنامه نویس جنیفر شوور مبنی بر اینکه او به عنوان قهرمان اصلی در موقعیت قدرت قرار گرفته است، متناقض است. انگیزه‌های او به‌طور مداوم توسط شخصیت‌های مرد، از پدرش گرفته تا پزشکش، تا اهالی شهر، مشخص می‌شود. در خارج از خانه درختی به شکل لانه پرنده در بیابان حیاط خلوت خود، جایی که او کاردستی می کند و خاطرات خوش مادرش را به یاد می آورد، به ندرت اختیار خود را به کار می گیرد. او یک سکانس رویایی دارد که در آن با لباس قرمز همراه با کاتارسیس آزاد و نیرومند می رقصد. با این حال، همانطور که لحظاتی بعد می آموزیم، این یک رویای مشترک است. حتی مهلت شیرین خواب تنها مال او نیست. بعلاوه، عصا تنبل فیلمنامه نویسی به راسل اجازه می دهد تا در مورد خود و احساسی که بس در او ایجاد می کند، سخن بگوید، به جای اینکه به بس اجازه دهد هر گونه بینشی از وضعیت اسفناک شخصی خود بیان کند.

Love Is Blind (2019) - IMDb

در جایی که روایت و توسعه شخصیت در هم شکسته می‌شود، گاهاً سبک‌سازی بالا وارد می‌شود تا زیبایی‌شناسی را بعد بیشتری ببخشد. همبستگی ها گاهی تحت اللفظی و مبهم هستند، جایی که دیگران می توانند ظریف باشند. تصویر آینه‌ای از راسل، دیوارها را با پتک فرو می‌ریزد، در حالی که او در حال روایت یک مکاشفه پیشرفت در مورد وضعیت انسان است. پروژه صنایع دستی بس انیمیشنی می شود و پرنده اریگامی را نشان می دهد که در حال پرواز است و آزادی اشتیاق او را نشان می دهد. عناصر خارق العاده بیشتر در سکانس اسلوموشن مورد بررسی قرار می گیرند که در آن راسل بدن خود را بلند می کند و او را بالای تخت خود می برد. دو نفره کارگردان تمایل دارند سوژه های خود را در قسمت های غیر متعارف کادر قرار دهند و با جهان بینی کج شخصیت ها صحبت کنند. دنیای راسل در طول اولین اقدام به خودکشی او با چرخش دوربین روی صفحه عمود بر هم از بین می رود.

شاید بزرگترین مشکل این داستان این باشد که سازندگان فیلم با این فرض کار می کنند که مخاطب فوراً به این شخصیت ها اهمیت می دهد. ما این کار را نمی کنیم، به خصوص زمانی که دلیل خوبی برای این کار به ما داده نشده است. همانطور که شعار فیلم به طور پیشگویی اعلام می کند، “همه ما نقاط کور داریم.” اشکالی ندارد که این یکی را در مال خود نگه دارید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها