با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Lovers 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Lovers 2020 یک جنتلمن ثروتمند در مراحل اولیه تریلر شیک و احمقانه نیکول گارسیا به لیزا قهرمان می گوید: «شبیه یک نقاشی به نظر می آیی». اسم نقاشی را فراموش کردم. یک تاریک و تاریک.» دقایقی بعد او مرده است، در حالی که لیزا لباس حمام خود را در دست می گیرد. این که آیا او توسط نثر ارغوانی در دهانش کشته شده است یا کوکائین آلوده در بینی اش، بهترین تصمیم را به پزشکی قانونی واگذار می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/lovers-2020/

Movies Archives -

زیرنویس فیلم Lovers 2020 در هر صورت آقا پولدار کاملا درست نمی گفت. لیزا (با بازی استیسی مارتین ستاره Nymphomaniac با عبوس بودن) شبیه یک مدل در عکسبرداری مجله براق است. یک مدل تیره و تاریک در برابر مجموعه ای از پس زمینه های چشم نواز (پاریس خشن؛ بهشت استوایی) با طرحی هک شده دور قاب باریکش ژست گرفت. Amants، بدون حساب، برای جایزه برتر اینجا در ونیز رقابت می کند. حداقل اگر برنده شود، تصاویر ارائه زیبا خواهند بود.

می دانیم که لیزا عاشق سایمون (پیر نینی) است. اما سایمون مواد مخدر بدی را مصرف کرد که ممکن است نجیب زاده ثروتمند را کشته باشد و اکنون او در حال فرار است، مانند دود گیتانس در نسیم از صحنه ناپدید شده است. چندین سال بعد دوباره او را می‌بیند، در حالی که برای گردشگران تخته‌های موج‌سواری در استراحتگاهی در اقیانوس هند می‌برد. با این تفاوت که این روزها لیزا با لئو (بنویت ماگیمل)، یک تاجر خوش‌بین که به نظر می‌رسد به او فداکار است، ازدواج کرده است. این زوج در حال جست و جوی کره زمین، غواصی و رزرو ماساژ چینی هستند و به دنبال فرزندی برای فرزندخواندگی هستند، هرچند احتمالاً به این ترتیب نیست. “ما یک بچه سیاه پوست خواهیم داشت، چرا که نه؟” لئو با بالا انداختن شانه می گوید.

Amants review – painterly thriller is sullied by a silly script | Venice  film festival 2020 | The Guardian

زیرنویس Lovers 2020 تقریباً هر فیلم معیوب حداقل یک صحنه قوی دارد و در مورد Amants گارسیا نیز همینطور است. در ژنو زمستانی به خانه بازمی گردد، لئو ناآگاه سایمون را به عنوان راننده خود نصب می کند و این زوج راهی سفر کاری به زوریخ می شوند و برمی گردند. در راه برگشت، در طول شب، لئو ویسکی ژاپنی می نوشد و در مورد زندگی، کار و همسر بدبختش صحبت می کند، در حالی که سیمون چرخ را گرفته و مستقیم به جلو خیره می شود و می خواهد کارفرمایش را بکشد و به این فکر می کند که آیا ممکن است جرات کند. این یک سکانس کوچک فوق‌العاده است: تنش‌زا، خنده‌دار و صادقانه به‌گونه‌ای که بقیه فیلم هرگز چنین نیست.

در واقع، اگر آمانتز چیزی شبیه به قلب داشته باشد، توسط Magimel ارائه شده است. عملکرد او تقریباً (اما نه کاملاً) موفق می شود از مواد فراتر رود. او لئو را به یک شخصیت گرد و ظریف تبدیل می کند – مردی که درشت و بی رحم است و در عین حال اساساً در پشت این جنجال مرد آلفا شایسته به نظر می رسد. مشکل اینجاست که فیلم مدام منبع اصلی علاقه خود را اشتباه شناسایی می کند. مثل لنگان به داستان عاشقان دمدمی مزاج خود می چسبد و در هر فرصتی برای تضعیف لئو حرکت می کند.

Lovers (2020) - IMDb

این زوج متاهل ناراضی که در خلوتگاه خود در ژنو هستند، هنوز به دنبال فرزندخواندگی هستند. لئو می گوید: آژانس تماس گرفت. آنها کودکی را پیدا کردند که پایش تغییر شکل داده بود. من مخالفت نمودم.” این خط وجود دارد تا به ما یادآوری کند که شوهر لیزا واقعاً چه شپش آگاه از سبک زندگی است. اما با توجه به وضعیت فیلمی که آن را احاطه کرده است، زنگ می زند و احساس خطر می کند. آمانت لحظات خود را دارد، اما در حال آماده شدن، سطحی و غیرممکن از خود راضی است. من فکر می کنم قبول کردن چنین کودکی نیز با مشکل روبرو خواهد شد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها