با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Marilyn ha gli occhi neri 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Marilyn ha gli occhi neri 2021 متشکل از گروهی از شخصیت های بعید است که ما آنها را حداقل به این شکل خارج از صفحه نمایش نمی بینیم. وقتی به سلامت روان فکر می کنیم، همیشه در جایی نوعی ترحم، سختی و ناامیدی وجود دارد. با جدیدترین اثر سیمونه گودانو، ته رنگی از شادی وجود دارد. نه انگار، هاها به این مردم نگاه کن. اما طنزی در مبارزات روزمره آنها وجود دارد که هیچ کس خارج از مرکز روزانه توانبخشی اختلالات رفتاری آن را درک نمی کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/marilyn-ha-gli-occhi-neri-2021/

Movie of the Day: Marilyn ha gli occhi neri (2021) by Simone Godano

زیرنویس فیلم Marilyn ha gli occhi neri 2021 اما این چیزی است که مخاطب آن را درک خواهد کرد. هر تعاملی که این افراد دارند، هر کنایه کوچک و درک بین شخصیت ها لحظه شیرینی را شکل می دهد که فقط مخاطب می تواند آن را ببیند. شما می خواهید در مورد این افراد بیشتر بدانید زیرا با وجود تیک ها و رفتارهای متفاوت آنها، آنها افراد واقعی و خونگرمی هستند. هر کدام داستان‌های رد شدن و دلشکستگی خود را دارند که قلب شما را متورم می‌کند.

تماشای فراز و نشیب هایی که کلارا و دیگو از سر می گذرانند دشوار است زیرا می توانید ببینید که چگونه بر زندگی آنها تأثیر می گذارد. شما با آنها همدلی می کنید و گاهی از دست آنها عصبانی می شوید. اما، در نهایت، تنها چیزی که این افراد نیاز دارند، مهربانی و همدلی است. دوستی‌ها، روابط غیرمحتمل و همه چیز در این بین، چشمان مرلین را تشکیل می‌دهند. و صادقانه بگویم، در مجموع 114 دقیقه شیرینی است.

Marilyn has black eyes Review - Opentapes

زیرنویس Marilyn ha gli occhi neri 2021 چشمان مرلین به ما می گوید که چگونه شخصیت های ما ما را قوی تر می کند. بله، گاهی اوقات می‌تواند به مانعی در زندگی ما تبدیل شود، اما از هر نظر، قدرتی در پذیرفتن اینکه چه کسی هستیم وجود دارد. همانطور که همه افراد در مرکز توانبخشی به عنوان افراد، افراد و به عنوان اعضای شاغل جامعه رشد می کنند، شما در جایی با آنها رشد می کنید. شاید همدلی شما را بیشتر کند، شاید به شما دلیلی بدهد که کمی بیشتر از چیزها و افراد زندگیتان قدردانی کنید. در هر صورت طنز و لطافت این فیلم ارزش دیدن را دارد.

Marilyn ha gli Occhi Neri | La recensione del film con Accorsi e Leone

این بدان معنا نیست که چشمان مرلین شما را ناامید نمی کند. اوه، نه نه. از چند جهت عمیقاً ناامیدی است. شما از این مردم مبارز و برای این مردم مبارز ناامید هستید. زندگی آسان نیست، اما مبارزات آنها باعث می شود که بخواهید به آنها کمک کنید. متأسفانه، شما نمی توانید. و شما مانده اید تا تماشا کنید که این منظره باز می شود.

استفانو آکورسی و میریام لئونه در نقش دیگو و کلارا عمیقاً آشفته و متفاوت هستند. چیزهای آشنا در مورد این افراد و تعاملات آنها وجود دارد. شما رشد می کنید تا با آنها همدلی کنید و با ادامه زمان اجرا عاشق آنها می شوید. اینها مردم شیرینی هستند. عمیقاً ناقص، اما بسیار شیرین. با وجود آتش زدن خانه ها، چیزی بسیار بی گناه در همه اینها وجود دارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها