با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Measure of Revenge 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Measure of Revenge 2022 اولین نشانه مشکل اعتبارات است. علاوه بر اینکه کارگردان از نام مستعار استفاده می‌کند – آن‌طور که قهرمان‌های با استعدادی مانند کوگونادا و دنیلز می‌توانند تأیید کنند، لزوماً چیز بدی نیست – هر کسی که «میزان انتقام» را نوشت، ترجیح داد که نامش فاش نشود. زمان زیادی طول نمی کشد تا بفهمیم چرا: آشفتگی از ابتدا تا انتها، این مهیج احتمالی درباره مادری که به دنبال انتقام است (ملیسا لئو) هرگز به بالا بردن نبض نزدیک نمی شود، اما در طول مسیر بیش از چند ابرو را بالا می برد. اینکه یک برنده اسکار در آن نقش آفرینی می کند، فقط همه چیز را غریبه می کند – بینندگان احتمالاً زمان بیشتری را صرف این می کنند که چگونه او در چنین تولید کوتاهی شرکت کرده است تا اینکه با شخصیت او همدردی کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/measure-of-revenge-2022/

Measure of Revenge (2022) - Movie Review

زیرنویس فیلم Measure of Revenge 2022 طرح داستان، همان طور که هست، مربوط به بازیگر سرشناس صحنه، لیلیان کوپر (لئو) است که در غم مرگ غیرمنتظره پسرش کورتیس (جیک ویری) که تازه از دوره بازپروری خارج شده بود، یک موسیقیدان نیمه مشهور که مرگ او با وجود همه چیز اوردوز شناخته می شود. شواهد نشان می دهد که او عود نکرده است.

لیلیان که از داستان رسمی متقاعد نشده است به دنبال فروشنده مواد مخدر سابق خود (بلا تورن) می گردد تا ابتدا او را با یک چاقوی نسبتاً بزرگ تهدید کند، سپس از او کمک بخواهد تا بفهمد چه کسی آمفتامین کمیاب کرتیس را تامین کرده است که او را کشته است.

تحقیقات آماتوری پرمخاطره‌ای که در ادامه می‌آید منجر به جملاتی مانند «آنها او را باغبان صدا می‌کنند چون… گلوی مردی را با ابزار باغبانی برید» و، حتی مضحک‌تر، دیدگاه‌های طیفی لیلیان که مونولوگ‌های تئاتری را به مخاطبی ارائه می‌کند: خودش. برخی از شکسپیر هستند، برخی دیگر یونانی، همه را نمی توان جدی گرفت.

Measure of Revenge (2022) - Movie Review

زیرنویس Measure of Revenge 2022 توسط پیفا کارگردانی شد، که احتمالاً با نام مستعار رفته بود تا هویت واقعی خود را تا حد امکان از پروژه دور نگه دارد، اما بزرگترین متخلف در اینجا کارگردانی نیست. بدتر از آن، فیلم‌برداری شسته‌شده و شبیه به گوشی‌های هوشمند و فیلم‌نامه نامنسجم است، که هیچ‌یک از آنها با یک سری ویرایش‌های بی‌نظیر به‌خوبی انجام نشده‌اند. «Measure of Revenge» فاقد حس یک تولید حرفه‌ای است که اگر یکی از معتبرترین بازیگران زن نسل او را بازی نمی‌کرد چندان عجیب نبود. این کنار هم قرار گرفتن به عنوان یک حواس پرتی دائمی عمل می کند.

اگرچه این ترکیب، انتشار شیرین طنز ناخواسته را ارائه نمی دهد، اما گهگاه به نوعی سوررئالیسم می رسد که باید دید تا باور کرد. این هرگز درست‌تر از زمانی نیست که لیلیان در خیابان‌های نیویورک بیرون می‌آید، لحظاتی که به نظر می‌رسد به سبک چریکی فیلم‌برداری شده‌اند و به قدری آرام هستند که شبیه چیزی خارج از «امپراتوری داخلی» دیوید لینچ هستند. اگر عمدی بود، حتی ممکن بود تاثیرگذار باشد.

Measure of Revenge (2022) – Film Review – Neene

کافی است بگوییم که لیلیان چیزی فراتر از یک معیار انتقام می‌گیرد، زیرا فیلم هر چه بیشتر می‌گذرد خشن‌تر می‌شود. این صحنه‌ها قانع‌کننده‌تر از صحنه‌های قبل از آن‌ها نیستند – از فوران خون گرفته تا خونخواهی در پشت هر بار فشار دادن ماشه، اوج‌های احتمالی شبیه به تئاتر بدی هستند. لئو، به اعتبار او، به نظر نمی رسد که با آن تماس بگیرد. با این حال، تلاش متعهدانه او برای نجات چیزی از فیلمنامه بیهوده است، زیرا به سادگی چیزی برای نجات وجود ندارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها