با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Panama 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Panama 2022 مطلقاً نیازی به بررسی ژئوپلیتیک برای مهیج ماکوی مارک نولدین «پاناما» نیست، که ممکن است یک موهبت باشد: این عقب‌گردی بیش از حد طرح‌ریزی شده و در عین حال کاملاً قابل پیش‌بینی در روزهای رو به زوال ریاست‌جمهوری مانوئل نوریگا، زمانی رخ می‌دهد که سازمان سیا را مرتب می‌کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/panama-2022/

Mel Gibson & Cole Hauser are Sitting on a Powder Keg in the Trailer for the  New Action-Thriller PANAMA! – ACTION-FLIX.COM

زیرنویس فیلم Panama 2022 وفاداری در آمریکای مرکزی دشوارتر از بازی مونت سه کارته بود. این فیلم بیشتر به احیای روح فیلم‌های اکشن مربوط به اواخر دهه 1980 علاقه دارد، زمانی که مردان بی‌رحم بودند، زنان پیاده یا آب‌نبات چشم بودند، و ادعاهای اعلامی برای دیالوگ تصویب می‌شد. استارک مل گیبسون در اینجا می‌گوید: «هیچ چیز بیشتر از راک اند رول نیست، به‌اندازه حذف افراد بد برای قرمز، سفید و آبی!»

Panama (2022) - IMDb

زیرنویس Panama 2022 گیبسون تنها برای چند سکانس روی پرده است و از کتاب بازی فعلی حرفه ای که توسط بازیگران نسل خود استفاده می شود که دستمزد آسان را دوست دارند پیروی می کند. بلند کردن سنگین (و درخشش و کشتن) توسط کول هاوزر بکر انجام می شود، یک تفنگدار دریایی خشن که وقتی مردم را شلیک نمی کند، وقت خود را با نوشیدن مشروب روی قبر همسرش می گذراند. بکر هنگامی که توسط شخصیت گیبسون برای به دست آوردن یک هلیکوپتر شوروی برای کنتراها استخدام می شود، با رضایت وحشتناک خود متوجه می شود که او و جنگجویان شورشی عطش بی پایانی برای انتقام دارند – می توان گفت اشتهایی برای نابودی، به ویژه اگر آن یک نفر کنترا باشد. رهبر این فیلم که در حالی که با تفنگ گیتار بادی می نوازد، فریاد می زند: “به جنگل خوش آمدید!”

Panama (2022 film) - Wikipedia

با توجه به اینکه نولدین نویسنده و کارگردان فیلم‌های گیج‌آمیز «کرنک» بود که در کنار برایان تیلور ساخته بود، «پاناما» باید سرگرم‌کننده‌تر باشد. (این فیلم توسط ویلیام باربر و دنیل آدامز نوشته شده است.) اما این فیلم عمدتاً دارای ادیت شیدایی و دوربین‌های کافئین‌دار است که هر کدام تلاش می‌کنند و نمی‌توانند هیجانی را از اجرای کسل‌کننده هاوزر بیرون کنند. یک عکس اسلوموشن از یک پلنگ برفی وجود دارد که توسط فلز مو ردیابی می شود. بدون لیس شوخ طبعی تحویل داده می شود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها