با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Terry Venables: A Man Can Dream 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Terry Venables: A Man Can Dream 2021 نگاهی به زندگی و زمان‌های خارق‌العاده تری ونبلز، در هم تنیده با داستان قهرمانی فراموش‌نشدنی انگلیس در یورو 96، با بینش بازیکنان، دوستان و خانواده.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/terry-venables-a-man-can-dream-2021/

Watch Terry Venables: A Man Can Dream Online - Stream Full Episodes

زیرنویس مستند Terry Venables: A Man Can Dream 2021 زندگی و دوران خارق‌العاده تری ونبلز، با داستان قهرمانی فراموش نشدنی انگلیس در یورو 96، با بینش بازیکنان، دوستان و خانواده در هم تنیده شده است.

Terry Venables: A Man Can Dream (2021) YIFY - Download Movie TORRENT - YTS

زیرنویس Terry Venables: A Man Can Dream 2021 برای اکثر بازیکنانی که بعد از آن سرمربی می شوند، فوتبال تمام زندگی آنهاست. این مورد برای تری ونبلز، که این داستان افسانه‌ای و پرحاشیه حرفه‌اش را روایت می‌کند، صدق نمی‌کند. ونبلز در اوایل زندگی حرفه‌ای‌اش مغازه‌ها، میخانه‌ها و لوازم جانبی آقایان را اداره می‌کرد، حتی زمانی که به سمت شغلی که برای آن ساخته شده بود: مربی فوتبال انگلیس، به دنبال علاقه به خوانندگی و داستان‌نویسی بود.

Terry Venables: A Man Can Dream (2021) YIFY - Download Movie TORRENT - YTS

افسانه‌های موفقیت‌های بی‌دردسر و گام‌های اشتباه او در اینجا گفته می‌شود، که در فیلمی پر از مصاحبه‌کننده‌های خوب، با شکست بازی‌به‌بازی از راهپیمایی انگلیس تا نیمه‌نهایی یورو ۹۶ آمیخته می‌شود. گرت ساوتگیت یک شخصیت بامزه و باهوش است. در اوج فیلم می‌بینیم که چگونه حتی برای مردی به‌شدت ماجراجویانه مانند ونبلز، فوتبال در نهایت همه چیز بود و چنین زندگی‌هایی را می‌توان در یک لحظه تعریف کرد. در وقت اضافه گل طلایی مقابل آلمان، توپ در محوطه شش قدم می چرخد و به نظر می رسد پل گاسکوئین یک دروازه باز دارد…

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها