با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Getaway King 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Getaway King 2021 یک فیلم کمدی اکشن لهستانی به کارگردانی ماتئوش راکوویچ، و نویسندگی راکوویچ و Łukasz M. Maciejewski است. این فیلم در 18 آگوست 2021 در جشنواره فیلم افق های نو در وروتسواو، لهستان، و بعداً در سینماها در 16 سپتامبر 2021 به نمایش درآمد. این فیلم بر اساس زندگی Zdzisław Najmrodzki، یک جنایتکار و دزد بود که در دهه 1980 در جمهوری خلق لهستان فعال بود، که به دلیل 29 بار فرار از جایزه و مقامات قابل توجه بود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-getaway-king-2021/

The Getaway King (2021) - Official HD Trailer

زیرنویس فیلم The Getaway King 2021 این فیلم را ماتئوش راکوویچ کارگردانی کرد که اولین فیلم بلند او بود. فیلمنامه این فیلم توسط Rakowicz و Łukasz M. Maciejewski نوشته شده است. این فیلم توسط Agnieszka Odorowicz و Andrzej Papis تهیه شده است. این فیلم در کراکوف، زابرز و ورشو با فیلمبردار اصلی ژاک پودگورسکی فیلمبرداری شد. موسیقی فیلم توسط آندری اسمولیک ساخته شده است.

Opening film <em>The Getaway King</em> - 8. Film Festival Spektrum

زیرنویس The Getaway King 2021 این فیلم عمدتاً توسط تولید تلویزیون و فیلم تولید شده است و علاوه بر این توسط گروه Grupa Polsat Plus و Mazovia Warsaw Film Commission تولید شده است. این فیلم توسط موسسه فیلم لهستان یارانه پرداخت شد و توسط Dystrybucja Mówi Serwis در لهستان توزیع شد.

شخصیت اصلی، Zdzisław Najmrodzki، توسط داوید اوگرودنیک، در حالی که Robert Więckiewicz نقش ستوان بارسکی از شبه نظامیان شهروندان، و Masza Wągrocka نقش ترزا، مورد علاقه ناجمرودزکی را بازی کرد. نقش های دیگر عبارتند از: Rafał Zawierucha در نقش Ujma، Jakub Gierszał در نقش Antos، و Andrzej Andrzejewski در نقش تپلیک.

The Getaway King (2021) | MUBI

این فیلم در 18 آگوست 2021 در جشنواره فیلم افق های نو در وروتسواو، لهستان، و بعداً در سینماها در 16 سپتامبر 2021 به نمایش درآمد. همچنین در جشنواره فیلم Gdynia در پایان سپتامبر 2021 پخش شد. در ابتدا قرار بود این فیلم در پاییز 2020 اکران شود، اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 برنامه ریزی مجدد شد.

جایزه تماشاگران در جشنواره فیلم کراکوف 2021، و جایزه بهترین لباس برای اثر مارتا اوستروویچ در جشنواره فیلم گدنیا در سال 2021، و همچنین نامزد دریافت جایزه شیرهای طلایی در همان جشنواره شد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها