با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Island of Lies 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Island of Lies 2020 اولین فیلم پائولا کانس، جزیره دروغ ها ، در حال حاضر در بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم شانگهای (SIFF)، در بخش جایزه گلدن گلوبت شرکت می کند. این فیلم با بازی Nerea Barros، Dario Grandinetti، Aitor Luna، Victoria Teijeiro، Leyre Berrocal و Ana Oca بر اساس وقایع مربوط به غرق شدن کشتی سانتا ایزابل در سواحل جزیره سالوورا (پونتودرا)، در سال 1921 است. روزنامه نگار دست به تحقیق درباره این تراژدی سیاه زد و در نتیجه شبکه سیاسی و اجتماعی فریبنده فساد و سوء استفاده را کشف کرد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-island-of-lies-2020/

Review: The Island of Lies - Cineuropa

زیرنویس فیلم The Island of Lies 2020 با فیلمنامه ای توسط کارگردان و لوئیس ماریا، جزیره دروغ ها در فضایی رخ می دهد که دنیایی جدا از قاره است، جایی که به نظر می رسد زمان در آن ایستاده است و دریا تنها چیزی است که بر تکامل ساکنان آن حاکم است. در زمانی که تقریباً هیچ مردی در این سرزمین باقی نمانده است که امواج از هر طرف در آن دست و پا می زند، زیرا مجبور شده اند به دنبال کار بروند، کشتی عازم بوئنوس آیرس در خط ساحلی سخت و صخره ای خود غرق شده است.

با وجود صرفه جویی در امکانات او – استفاده خوب از اکشن خارج از دوربین، تاریکی و صداها به جای وسایل آتش سوزی دیجیتال، که همیشه روی صفحه قابل باور نیستند، همانطور که در ویژگی های بی شماری با طعم تجاری تر دیده ایم – این یک شب واقعاً وحشتناک است. که Cons در اینجا با ذوق و حسی از ترس به تصویر می کشد. این شبی است که نه تنها سرنوشت جزیره، بلکه سرنوشت سه زن را نیز تغییر خواهد داد که توانستند تقریباً 50 نفر را نجات دهند. در اینجا، گراندینتی – که به نظر می رسد اخیراً بیشتر وقت خود را در جزایر می گذراند تا در سرزمین اصلی، همانطور که نوبتش در سریال Hierro ثابت شد – نقش یک روزنامه نگار باهوش، مشکوک و زرنگ را ایفا می کند که هیچ ابایی از جستجوی اطراف در خاک برای کشف کردن ندارد.

Review: The Island of Lies - Cineuropa

زیرنویس The Island of Lies 2020 اینجاست، در تحقیقات و محاصره ای که بر سر زنان پیشتاز می نشیند، جایی که The Island of Lies – که در صحنه های دراماتیک اما بسیار زیبا فیلمبرداری شده است – در بهترین حالت خود قرار دارد، و این لحظاتی است که در نهایت به اولین نمایش این فیلم تبدیل می شود. نقدی بی‌خطا از جامعه‌ای ناعادلانه، توهین‌آمیز و به طرز وحشتناکی شوونیستی. به همین دلیل تعجب آور نیست اگر مردم شروع به دوبله گالیسیایی معصومین مقدس کنند.

The Island of Lies [La isla de las mentiras] — Moro Spanish Film Festival  2021 - BMA Magazine

جزیره دروغ محصول مشترک شرکت گالیسیایی آگالاس فیلمز، شرکت باسک Historias del Tío Luis، Aleph Cine آرژانتینی و Take 2000 پرتغالی است. پخش ملی و فروش بین المللی آن توسط Filmax انجام می شود. در روز جمعه 24 جولای بر روی پلتفرم Filmin منتشر می شود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها