با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Sleep 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Sleep 2022 خواب یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که درباره گروهی از جوانان است که در شب هالووین آزمایشی فراطبیعی انجام می‌دهند. آن‌ها باید از وحشت‌های زندگی واقعی و همچنین وحشت‌هایی که در اعماق ذهنشان باز می‌شود جان سالم به در ببرند و در این فرآیند یکدیگر یا خودشان را بکشند…

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-sleep-2022/

The Sleep (2022) Review - Voices From The Balcony

زیرنویس فیلم The Sleep 2022 با نام اصلی The Sleep: Survival Horror (قسمت اول) با این پیام شروع می شود: «کارگردان توصیه می کند که این فیلم را تا جایی که می توانید، با صدای بلند و در اتاقی تاریک تماشا کنید…».

به دنبال آن پیام دیگری می‌آید: «هشدار این فیلم حاوی وحشت روانی واقعی است… که می‌تواند بدون اینکه بدانید در ذهن شما جا می‌گیرد… برخی این فیلم را به یک بیمار در یک دیوانه‌خانه تشبیه کرده‌اند. اگر از نظر ذهنی ضعیف هستید، به شما توصیه می کنیم فورا فیلم را متوقف کنید.» به نظر می رسد که کسی کمی تلاش می کند، اینطور نیست؟

The Sleep (2022) - IMDb

زیرنویس The Sleep 2022 بعد از سومین پیام درباره اینکه خواب یک اثر تخیلی است که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد، بالاخره به فیلم واقعی می رسیم. یک مجری اخبار در مورد تیراندازی های دسته جمعی و به دنبال آن تبلیغاتی برای Paxoloft، یک داروی ضد اضطراب و افسردگی صحبت می کند. سپس ما وارد یک “مناظره” در مورد کنترل اسلحه می شویم که هر دو طرف مواضع افراطی دارند. من فقط شش دقیقه مانده ام و آماده هستم آن را خاموش کنم.

2017 Dances with Films Film Festival - Carpet Chat with Devin Rice &  Jaqueline Corcos - YouTube

ایو هالووین است و چندین دوست از جمله استیسی (ژیزل تورس، نامتناسب؛ من تو را می‌خواهم)، جک (کیسی لیچ، پم و تامی؛ سدوم و گومورا) و براندون (دوین رایس) برای یک مهمانی دور هم جمع شده‌اند. با این حال، به نظر می‌رسد که به جای آن، در یک سوراخ خرگوشی از تئوری‌های توطئه فرو رفته است.»

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها