با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Suppression of Hannah Stevenson 2022

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Suppression of Hannah Stevenson 2022 زن جوانی به نام هانا استیونسون (هانا رز) با پای برهنه و با لباسی سفید با همراهی گروهی از صداهای زنانه در میان جنگل قدم می زند. او به لبه یک دریاچه می آید و مستقیم به راه رفتن ادامه می دهد. بعد ما در یک ایستگاه پلیس اروپای شرقی هستیم که مت (تام هوگان) با دستبند نشسته است. او و هانا اولین سفر خود را به خارج از انگلستان داشتند و همه چیز بسیار بد پیش رفت. او ماجرا را برای کارآگاه بازگو می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-suppression-of-hannah-stevenson-2022/

The Exorcism Of Hannah Stevenson | Official Trailer | Horror Brains -  YouTube

زیرنویس فیلم The Suppression of Hannah Stevenson 2022 در حین صرف شام، هانا معمولاً خجالتی بلند می شود و با رقصنده شکم می رقصد که مت را شگفت زده می کند و چشم چندین مرد محلی از جمله ترایان (ادوارد گیست) نسبتاً بدنام به نظر می رسد. با وجود این او هنوز نمی تواند لباس زیری را که مت برایش خریده است بپوشد. او که می‌خواهد او را خوشحال کند، با یک زن رومی محلی، الیسکا (شارلوت مک‌اووی، دوستت دارم، خداحافظ) مشورت می‌کند که معجونی برای درمان ممانعت‌هایش به او پیشنهاد می‌کند، اما این چیزها همیشه بهایی دارند.

Exorcism of Hannah Stevenson یک هفتاد و پنج دقیقه با احتساب تیتراژ نسبتاً کوتاه اجرا می شود، بنابراین زمانی که نیم ساعت طول کشید تا هانا واقعا معجون را بنوشد، کمی نگران بودم. و برای اینکه مت صبح روز بعد به تنهایی از خواب بیدار شود. نیم ساعت برای تنظیم طرح یک فیلم نود دقیقه ای کاملاً خوب است، در حالی که تقریباً نیمی از زمان پخش فیلم است، اما این موضوع دیگری است.

انصافاً ممکن است کاملاً تقصیر پارکر نباشد زیرا جن‌گیری فیلم‌برداری هانا استیونسون تحت تأثیر قرنطینه‌های COVID-19 قرار گرفت و احتمالاً برخی از صحنه‌ها باید حذف می‌شدند. صرف نظر از دلیل، خیلی طول می کشد تا داستان فیلم به اصل مطلب برسد.

Exorcism Of Hannah Stevenson | Trailer | Tom Hogan | Hannah Rose | Edward  Gist - YouTube

زیرنویس The Suppression of Hannah Stevenson 2022 هنگامی که متحرک می شود، جن گیری هانا استیونسون حس نسبتاً عجیبی به خود می دهد زیرا مت تلاش می کند هانا را پیدا کند. به نوبه خود او مانند بسیاری از شخصیت های تسخیر شده دیگر چهره سفید کم رنگی دارد و بیشتر شبیه یک میمون عمل می کند تا یک انسان. این نسبتاً عجیب است اما واقعاً ترسناک نیست. هم وب سایت و هم صفحه IMDB برای جن گیری هانا استیونسون از آن به عنوان ترسناک و فانتزی یاد می کنند. و این نسبتاً دقیق است زیرا بیشتر شبیه یک افسانه است تا یک فیلم ترسناک واقعی. و وقتی می‌گویم افسانه، منظورم نسخه‌های پاک‌شده و خانوادگی دیزنی نیست.

The Exorcism of Hannah Stevenson 3

بله، جادو و احتمالاً مالکیت در میان است، همانطور که غالباً در فولکلور وجود دارد، شر واقعی از اعمال انسان های فانی مانند ترایان و دوستانش ناشی می شود که این وقایع را فرصتی برای انتقام می دانند و بالاتر از ارتکاب تجاوز جنسی در جهان نیستند. روند. هانا، در بیشتر موارد، مانند یک فرد اضافی در داستانی است که قرار است داستان او باشد، و به عنوان یک کاتالیزور برای وقایع رخ می دهد.

نتیجه فیلمی است که با وجود سرعت آرام و فقدان ترس‌های واقعی، کمی جالب است. کاش کمی ترس به فیلم اضافه می‌کردند، اگر می‌توانستند کمی ترسناک عامیانه باشد. اما هر چه می‌خواهید اسمش را بگذارید، «جن‌گیری هانا استیونسون» مطمئناً یک فیلم سنتی در اختیار گرفتن و جن‌گیری نیست، و هنر پوستر هیچ شباهتی به هیچ چیز در فیلم ندارد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها