با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Yellow Wallpaper 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Yellow Wallpaper 2021 داستان کوتاه شارلوت پرکینز گیلمن “کاغذ دیواری زرد” بارها اقتباس شده است. این کلاسیک ترسناک فمینیستی آزاردهنده، جذاب و ناامیدکننده است. متأسفانه مضامین تأثیرات مخرب مردسالاری بر سلامت زنان، آن را به داستانی همیشه سبز تبدیل می کند، در حالی که تصاویر ناراحت کننده آن، آن را برای خوانندگان و فیلمسازان ترسناک محبوب می کند. جدیدترین برداشت از این داستان ادبی نمادین، کاغذ دیواری زرد به کارگردانی کوین پونتوتی و نویسندگی مشترک پونتوتی و الکساندرا لورث است. اگرچه فیلم از فقدان عمق و ظرافت هم در روایت و هم در اجرای اصلی‌اش رنج می‌برد، اما داستان اصلی را به شیوه‌های جالبی گسترش می‌دهد و تصاویر دلخراشی می‌سازد که مضامین فمینیستی آن را تقویت می‌کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-yellow-wallpaper-2021/

The Yellow Wallpaper (2021) - Projected Figures

زیرنویس فیلم The Yellow Wallpaper 2021 کاغذ دیواری زرد جین (الکساندرا لورث) و همسرش جان (جو مولینز) را دنبال می کند که تابستان را در خانه ای روستایی اجاره ای در اواخر قرن نوزدهم می گذرانند. خواهر جان جنی (جین اوکانر) پخت و پز و تمیز کردن را انجام می دهد در حالی که مری (کلارا هارت) از جین و نوزاد جان مراقبت می کند.

جان یک پزشک است و او برای «افسردگی عصبی موقت» جین را با بقیه درمان تجویز کرده است. جین، که یک نویسنده است، به هیچ وجه اجازه ندارد از نظر ذهنی یا فیزیکی تلاش کند. او فقط می تواند در باغ قدم بزند یا در بستر استراحت کند. افسردگی او بدتر می شود و با تصور اینکه زنی در کاغذ دیواری زرد اتاق خوابش زندگی می کند دچار توهم می شود. جین که مجبور می شود برای همراهی با او چیزی جز بیماری روانی خودش در رختخواب بماند، در نهایت به خطری برای خود و فرزندش تبدیل می شود.

«هیستری» جین در واقع افسردگی پس از زایمان است، که کاغذ دیواری زرد با کمی انحراف از داستان کوتاه به روان پریشی پس از زایمان تبدیل می شود. درمان باقیمانده، درمان طولانی مدتی است که برای تشخیص هیستری بی‌حساب شده است، که هر دو نشان دهنده زن‌ستیزی تاریخی حوزه پزشکی است. در یک انحراف گیج کننده دیگر از منبع اصلی، کاغذ دیواری زرد بسیاری از خشم و ظرافت فمینیستی داستان کوتاه را از دست می دهد. علیرغم یک یا دو خط دیالوگ اضافه شده که نشان می دهد جین به عنوان یک مادر جدید که مجبور به دست کشیدن از علایق خود شده است، چقدر به دام افتاده است، به نظر می رسد فیلم کمتر از داستان کوتاه علاقه مند به متهم کردن تبعیض جنسی در مورد نقش های اجتماعی و سلامت روان زنان است. این فیلم به جای نمایش تمام زنانی که برای شنیده شدن و باور کردن می جنگند، بیشتر بر بیماری روانی جین به عنوان داستان منزوی یک زن تمرکز دارد.

The Yellow Wallpaper (2021) - IMDb

زیرنویس The Yellow Wallpaper 2021 “کاغذ دیواری زرد” یک داستان بسیار درونی است: به صورت اول شخص به صورت مجموعه ای از نوشته های مجله روایت می شود و هبوط جین به جنون را شرح می دهد. بنابراین، این واقعیت که نقش اصلی فیلم قاطعانه از نشان دادن هرگونه درونی امتناع می ورزد یک اشتباه عجیب و غریب است.

لورث نقش جین را با فضای خالی ایفا می کند که بیش از آن که در به تصویر کشیدن زنی که برای حفظ سلامت عقلش تلاش می کند، شکست می خورد. گاهی اوقات، این فقدان ارتباط عاطفی به نفع لورث عمل می کند، مانند صحنه هایی که جین به وضوح هنگام بغل کردن نوزادش هیچ احساسی نمی کند. دو مورد وجود دارد که رواقی‌گرایی بی‌حس او برای داستان کاملاً مناسب است، اما در صحنه‌های بعدی که نیاز به احساسات بیشتری است، دیدن این که احساساتی که ظاهراً لورت تجربه می‌کند هرگز به چشم او نمی‌رسند ناامیدکننده است. با این حال، خالی بودن او در یک لحظه تکان دهنده که قبل از کارت عنوان و در طول یک صحنه جنسی هوشمندانه گرفته شده ایده آل است. بیننده فقط صورت جین و کاغذ دیواری زرد را می بیند که در حالی که شوهرش با او همبستر شده به آن خیره شده است. ما صدای نفس‌هایش و صدای خرخر تخت را می‌شنویم، اما اصلاً او را نمی‌بینیم. جین هم اینطور نیست. به نظر می رسد که او با تحمل این عمل از هم جدا می شود و بر فقدان برابری در روابط آنها و بدرفتاری با زنان توسط مردان تأکید می کند.

THE YELLOW WALLPAPER (2021) Exclusive Clip HD // Cinequest - YouTube

عدم علاقه جین به رابطه با همسرش در مقایسه با رابطه او با دایه اش مری، ویژگی جالبی پیدا می کند. در یک لحظه دو زن . اگرچه بیننده در طول فیلم جین و جان را در رختخواب با هم می بیند، اما آنها هرگز با هم روبرو نمی شوند یا صمیمیت مشابهی با جین و مری ندارند. در صحنه بعدی روی نیمکتی در باغ، این صمیمیت حتی چشمگیرتر می شود. همانطور که زنان چت می کنند، دوربین از صورت جین تا پایین تنه اش تا دستانش را اسکن می کند. سپس به سمت دستان مری حرکت می کند و طول بدن او را تا صورتش نشان می دهد که مستقیماً به سمت جین می رود. در نهایت، دوربین نگاه مری را به صورت جین دنبال می کند. این مدار بصری یک ارتباط الکتریکی شگفت‌انگیز بین دو زن برقرار می‌کند و به یک زیرمتن ساده‌تر از بی‌علاقگی جین به رابطه فیزیکی با شوهرش اشاره می‌کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها