با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Topside 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Topside 2020 در اولین فیلم مورد علاقه لوگان جورج و سلین هلد، “Topside”، شاهد یک اکوسیستم جیوه ای در اعماق سطح دیوانه وار نیویورک هستیم. مادر نیکی (با بازی همکار کارگردان هلد) و دختر 5 ساله‌اش لیتل (ژایلا فارمر) خانه خود را در معماری ویران تونل‌های مترو می‌سازند و تهدید دائمی بیرون راندن توسط مقامات شهری را تحمل می‌کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/topside-2020/

Topside' Review: Child Raised Beneath the NYC Subways Sees the Light |  IndieWire

زیرنویس فیلم Topside 2020 نیکی، علیرغم مشکلات خود، به شدت مادرانه است و خطرات ذاتی جستجوی کمک را درک می کند. از دلال منفور نیکی که تلاش می‌کند از لیتل بهره‌برداری کند تا کارکنان نگران پناهگاه و کارگران شهری که تلاش می‌کنند از منابع و حمایت‌های شهری استفاده کنند، چندین بار در طول دوره «Topside» به ما یادآوری می‌شود که کمک – چه با نیت خوب و چه واضح‌تر – قابل اعتماد نیست

Topside (2020) - IMDb

زیرنویس Topside 2020 فیلم جورج و هلد کار خوبی برای درک جهان هایی است که لیتل در آن ها حرکت می کند، چه در بالا و چه در پایین، با تأکید بر عاطفه و حس. گفت و گو اغلب به حالت های تجربی تر برای ایجاد یک دنیای داستانی عقب می نشیند – این انتخابی است که به وضوح از فوریت زندگی نیکی و لیتل و همچنین اسطوره هایی که آنها برای تحمل آن ساخته اند صحبت می کند.

Topside (2020) Official Trailer - YouTube

در حالی که «بالا» بدون شک فیلمی است که در بی‌واسطگی خود زندگی می‌کند، اما احساس می‌کند تا حدودی در ناگزیر بودن ناامیدکننده‌ی داستان خودش نیز تثبیت شده است. در نماهای پایانی دیوانه وار، همذات پنداری ما از لیتل به نیکی تطبیق می‌یابد و با انجام این کار، فیلم بخش زیادی از مغناطیس‌ای را که واقع‌گرایی شدید آن را آغشته کرده است، از دست می‌دهد و در عوض به سمت حرکات روایی بیش از حد آشناتر می‌رود. در پایان، جذاب ترین جنبه “Topside” – ظرفیت آن برای تجسم احساس – شاید یکی از مواردی است که بیشتر کوتاه شده است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها